Kanał Rss
Content
Radni nie chcą przyznać Morawieckiem honorowego obywatelstwa
15 kwietnia 2016

Podczas przyszłotygodniowej sesji wrocławscy rajcy mieli przyznać Kornelowi Morawieckiemu tytuł honorowego obywatela miasta. Jednak wobec ostatnich wydarzeń radni chcą się wstrzymać z decyzją.

 – Teraz będziemy musieli zastanowić się co z tą kandydaturą zrobić. W poniedziałek będę rozmawiał na ten temat z radnymi – zapowiedział Jacek Ossowski, przewodniczący rady. Wcześniej nikt nie miał obiekcji, co do uhonorowania przewodniczącego Solidarności Walczącej. Głosy sprzeciwu pojawiły się podczas ostatniej afery związanej z tzw. “głosowaniem na cztery ręce”, kiedy to podczas głosowania nad kandydaturą prof. Zbigniewa Jędrzejewskiego na sędziego Trybunału Konstytucyjnego Kornel Morawiecki był nieobecny, a głos za niego oddała Małgorzata Zwiercan. Posłanka została już wyrzucona z klubu Kukiz’15, natomiast Kornel Morawiecki sam zrezygnował z członkostwa.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Dźwięki Wrocław Tattoo Konwent

Odbywający się 23 i 24 kwietnia Wrocław Tattoo Konwent po raz kolejny wychodzi naprzeciw zróżnicowanym gustom muzycznym swoich uczestników. W...

Close