Kanał Rss
Content
Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej porady lekarza specjalisty!
16 kwietnia 2013

Jeśli Twoje dziecko ukończyło 5 rok życia oraz regularnie moczy się w nocy
– nie zwlekaj, nie ignoruj problemu!
Przyjdź i skorzystaj z bezpłatnej porady lekarza specjalisty!

 

Stowarzyszenie Uronef – Nasze Dzieci oraz lekarze specjaliści w dziedzinie nefrologii dziecięcej z Akademickiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu zapraszają rodziców do zgłaszania się z dzieckiem moczącym się w nocy na bezpłatne konsultacje lekarskie w ramach kampanii społecznej pt. „Moczeniu nocnemu powiedz: DOBRANOC!”.

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi rodziców na problem moczenia nocnego u dzieci oraz zachęcenie ich do zgłoszenia się z dzieckiem do lekarza specjalisty celem przeprowadzenia diagnostyki oraz ustalenia dalszego postępowania z pacjentem. Organizatorzy na konsultacje lekarskie zapraszają dzieci, które ukończyły 5 rok życia oraz regularnie moczą się w nocy.

Warunkiem wzięcia udziału w konsultacji lekarskiej jest telefoniczne umówienie się na wizytę dzwoniąc pod numer telefonu 506 517 122. Zapisy będą przyjmowane od dnia 22 kwietnia 2013 roku w godzinach od 9.00 do 12.00 do wyczerpania puli miejsc. Możliwość skorzystania z konsultacji lekarskiej bez wcześniejszego, telefonicznego umówienia się pod wskazanym numerem nie będzie możliwa. Pacjenci będą przyjmowani w dniach 25 kwietnia, 29 kwietnia, 7 maja w godzinach od 15.00 do 19.00
w sektorze Poradni Dziecięcej (poziom O) Akademickiego Szpitala Klinicznego im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu przy ulicy Borowskiej 213.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Wiecha zawisła nad Ratyniem

Coraz bliżej zakończenia kolejnej inwestycji deweloperskiej we Wrocławiu. Dzisiaj na osiedlu Willa ToTu na Ratyniu została zawieszona tradycyjna wiecha. Umieszczenie...

Close