Kanał Rss
Content
Przejście Świdnickie
29 maja 2017

Pojawił się kolejny pomysł na zagospodarowanie przebudowanego w zeszłym roku Przejścia Świdnickiego, ma tam powstać Centrum Innowacji dla Kultury i Edukacji.

Początkowo w 300-metrowym przeszklonym lokalu miała się mieścić galeria sztuki, później mówiono o księgarni i siedzibie ESK. Najnowszy pomysł – centrum multimedialne, wydaje się najbliższy realizacji.

W godzinach przedpołudniowych z Centrum Innowacji dla Kultury i Edukacji korzystać będą bibliotekarze, animatorzy kultury i nauczyciele, dla których przejście Świdnickie stanie się miejscem doskonalenia wiedzy.

Po południu centrum będzie otwarte dla wszystkich mieszkańców Wrocławia i turystów, którzy będą mogli skorzystać z Pracowni Edukacji Czytelniczej i Medialnej. W ramach tego projektu chętni będą mogli zapoznać się z e-prasą, grami planszowymi oraz zbiorem komiksów. W centrum będzie można skorzystać z internetu, a pracownicy jednostki nauczą seniorów korzystania z elektronicznych czytników książek, smartfonów i tabletów.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Odwołania

22 maja rzecznik Komendy Głównej Policji poinformował, że doszło do odwołania komendanta wojewódzkiego policji we Wrocławiu oraz jego zastępcy. Odwołanie...

Close