Kanał Rss
Content
Praktyki
6 czerwca 2013

W naszej firmie realizujemy program praktyk adresowany do absolwentów studiów. W trakcie ich odbywania poznacie zagadnienia związane z pracą dziennikarską, redaktorską, spróbujecie swoich sił w pracach administracyjnych, działaniach marketingowych i PR, czy wesprzecie dział handlowy. Chętni będą mogli również zwiedzić drukarnię prasową. Słowem, wszystko to, co niezbędne do powstania gazety.

Praktyki są nieodpłatne i trwają trzy miesiące w wymiarze 30 godzin tygodniowo (istnieje możliwość dopasowania grafiku). W trakcie trwania praktyk z kandydatami podpisywana jest „umowa o praktyki absolwenckie” gwarantująca ubezpieczenie. Po ich zakończeniu każdy otrzymuje oficjalne zaświadczenie o odbyciu praktyk, wykonywanych obowiązkach i wymiarze godzinowym. Dla najlepszych, w ramach wolnych wakatów, istnieje możliwość zatrudnienia.

Obiecujemy, że praktyki będą ciekawe, a każdy będzie miał okazję dowiedzieć się czegoś nowego i zdobyć nowe doświadczenie – nikt z praktykantów nie będzie parzył kawy J. Jeśli interesujesz się jakimś konkretnym zagadnieniem np. „marketingiem internetowym” czy „fotografowaniem”, to będziesz miał znakomitą okazję, aby wykorzystać swoje pasje.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej dane kontaktowe oraz uzasadnienie, dlaczego to właśnie Ciebie mamy wybrać, na adres praktyki@slowowroclawian.pl . Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.


Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z: