Kanał Rss
Content
Polowanie na okazje czas zacząć
26 lutego 2013

                                                                                                

Czy ceny mieszkań będą dalej spadać? To pytanie z pewnością zadają sobie wszyscy ci, który w ciągu najbliższych miesięcy planują mieszkaniowe zakupy. Aby trafnie odpowiedzieć na to pytanie, potrzebna byłaby czarodziejska kula. Według wielu ekspertów i analityków rynku spadki cen w 2013 r. nie będą już znaczne i nie będą dotyczyły wszystkich segmentów rynku. Jeśli więc ktoś planuje tej wiosny mieszkaniowe zakupy, poszukiwania może rozpocząć na pierwszej w sezonie edycji Targów Mieszkań i Domów nowyadres.pl

 

Wielu nabywców może wstrzymywać się z zakupem, czekając na wprowadzenie nowego rządowego programu dopłat do kredytów hipotecznych „Mieszkanie dla młodych”. Niestety już dziś wiemy, że program ten na pewno nie zacznie funkcjonować w 2013 r. Nie wiadomo, czy w ogóle wejdzie w życie, gdyż jego wprowadzenie w proponowanym kształcie mogłoby być zbyt dużym obciążeniem dla finansów publicznych. Kupno mieszkania wiosną tego roku jest dobrym pomysłem nie tylko z powodu akceptowalnego poziomu cen – jeszcze nigdy oferta rynkowa nie była tak bogata. Według szacunków firmy konsultingowej REAS w największych miastach Polski do kupienia są rekordowe 54 tysiące lokali. Jest w czym wybierać. Kupno mieszkania na naszych targach może być strzałem w dziesiątkę także dlatego, że wystawcy jak zawsze deklarują gotowość do negocjacji cenowych i oferują promocje obowiązujące tylko podczas imprezy – mówi Andrzej Łuczyszyn, dyrektor zarządzający firmy Nowy Adres S.A., organizatora targów.

Już 2. i 3. marca w Hali Stulecia przy ul. Wystawowej 1 w jednym miejscu i czasie będzie można zapoznać się z pełną ofertą rynku mieszkań i domów Wrocławia i okolic. Poruszanie się po targach ma ułatwiać specjalna mapa-przewodnik, który otrzymają wszyscy odwiedzający imprezę.

W imprezie weźmie udział ponad 120 wystawców, wśród nich deweloperzy, którzy w ramach akcji „Wiosenne Promocje Targowe” przygotowali unikalne oferty, dostępne tylko dla uczestników imprezy. Promocje przygotowały m. in. Archicom Holding Sp. z o.o., BNM Development Sp. z o.o.,  Format Deweloper Sp. z o.o., Dom-Invest Sp. z o.o., I2 Development Sp. z o.o., Wrobud Sp. z o.o., RED Real Estate Development Sp. z o.o. i wielu innych.

Jak zwykle będzie można zapoznać się z ofertą największych wrocławskich deweloperów – stałych bywalców Targów Mieszkań i Domów, w tym Lokum Deweloper S.A., Mój Dom S.A., Dom Development, LC Corp, Atal, Geo Mieszkanie i wielu innych. Wielu spośród wystawców w swojej ofercie posiada domy i właśnie tego typu nieruchomości będzie prezentować na targach.

Zapraszamy również do zakupów na rynku wtórnym – swoje stoiska na targach mają takie agencje nieruchomości, jak Home Broker, Metrohouse&Partnerzy, JOT-BE Nieruchomości.

Na stoiskach banków i pośredników finansowych (wśród nich BRE Bank Hipoteczny, Bank Polskiej Spółdzielczości, Open Finance, PKO Bank Polski i in.) zwiedzający targi dowiedzą się, jak sfinansować planowany zakup nieruchomości. Wszelkie zawiłości prawne i problemy dotyczące transakcji mieszkaniowych pomogą rozwikłać podczas bezpłatnych prelekcji specjaliści lokalnego rynku nieruchomości.

Zwiedzający otrzymają towarzyszący targom bezpłatny „Album Inwestycji  Mieszkaniowych – Wrocław i okolice, wiosna 2013″. Prezentowane w nim inwestycje opisane są w najdrobniejszych szczegółach, a klarowna i elegancka forma graficzna ułatwia porównywanie ofert. W albumie znajdzie się też kompendium „Jak kupić mieszkanie?”, zawierające wszystkie informacje niezbędne do szybkiego i bezproblemowego sfinalizowania transakcji, w tym objaśnienie przepisów obowiązującej od ubiegłego roku tzw. nowej ustawy deweloperskiej.

Z myślą o najmłodszych uczestnikach targów organizator wraz z firmą Urodziny z Animacjami przygotował kolorowy plac zabaw. Z kolei rodzice po trudach poszukiwań będą mogli znaleźć chwilę wytchnienia nad gorącą kawą w eleganckiej kawiarence targowej.

Targi Mieszkań i Domów

2-3 marca 2013 r.

Hala Stulecia

ul. Wystawowa 1

sobota i niedziela, godz. 10.00-17.00

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Desert Carnival III

Desert Carnival edycja III już niebawem. Dla naszych czytelników mamy dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Co trzeba zrobić? Zadanie jest...

Close