Kanał Rss
Content
Po pracę na targi
7 kwietnia 2014

8 kwietnia 2014 w Hali Stulecia we Wrocławiu odbędą się Targi Pracy w ramach wiosennej edycji Wrocław Career Expo. Na zainteresowanych czeka ponad sto firm oraz liczne szkolenia podnoszące kwalifikacje kandydatów.

Targi skierowane są przede wszystkim do studentów, absolwentów, specjalistów oraz do osób którzy chcą znaleźć odpowiedni staż lub lepszą pracę. Firmy reprezentować będą rożne branże takie jak finanse, IT, marketing, logistyka, księgowość, itd. Oprócz dużych korporacji znajdą się tam również stoiska z markami o mniejszym zasięgu oraz start-upy.

Aby wziąć udział w targach potrzebna jest wcześniejsza rejestracja na www.careerexpo.pl oraz wydrukowanie biletu wstępu, który będzieoczywiście bezpłatny. Na stronie można również znaleźć szereg informacji w zakresie nowych możliwości poszukiwania pracy online oraz z zakresu przygotowania profesjonalnego CV.

Organizator targów zapewnia uczestnikom możliwość osobistego kontaktu z pracodawcami, wiedzę w postaci gazetek branżowych wystawiających się firm oraz dostęp do ich oferty pracy.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Weekend z wodniakami

W sobotę rano 4 kwietnia przy Hali Stulecia, tuż przed iglicą, zaparkuje dwupokładowy autobus wysłany do Wrocławia przez… wielkopolan. Organizatorzy akcji...

Close