Kanał Rss
Content
Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska
26 czerwca 2014

Ruszył Plebiscyt Wielkie Odkrywanie Dolnego Śląska 2014, który został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Dolnośląskiego, który chce nagrodzić tych którzy sprawiają, że na Dolny Śląsk wracają turyści, a jego mieszkańcy nie muszą długo przekonywać innych, że jest to wyjątkowy region w kraju.

W związku z tym, iż znajduje się tu statystycznie najwięcej zabytków w całym kraju, a zamków w Kotlinie Jeleniogórskiej więcej niż w słynnej dolinie Loary. Do tego piękne góry ze świetnymi szlakami turystycznymi i urokliwymi schroniskami. W końcu niezwykłą historię tworzoną przez stulecia i tajemnice, które kochają chyba wszyscy. To stąd przecież wziął się sukces kompleksu Riese, sztolni budowanych przez więźniów obozu koncentracyjnego Gross-Rosen. Ich przeznaczenia do dzisiaj nie udało się jednoznacznie rozstrzygnąć. I stąd sukces „Arado” w kamiennej Górze, kolejnego miejsca, które z powodzeniem odsłania przed ciekawymi wojenną historię tych ziem.

Zgłoszenia dotyczące atrakcji turystycznych, wydarzeń, miejscowości, bazy noclegowej, gastronomicznej i agroturystykę – wszystkie te miejsca, którymi warto się chwalić, gdzie warto zabrać znajomych i przyjaciół, można przesyłać na adres mailowy wods@gazeta.wroc.pl.

Zgłoszenia można przesyłać do 31 lipca. Głosowanie poprzez SMS – wysyłanie na numer 72355 – trwać będzie do 5 września, poprzez Facebook do 31 sierpnia, podobnie jak poprzez klikanie na stronie www.naszemiasto.pl, gdzie na bieżąco będzie można śledzić wyniki plebiscytu.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Zdjęcia Marylin Monroe będą atrakcja Wrocławia

Hala Ludowa wygrała licytację zdjęć Marylin Monroe zorganizowaną w domu aukcyjnym DESA Unicum. Za około trzy tysiące odbitek przedsiębiorstwo zapłaciło...

Close