Kanał Rss
Content
Play the music!
10 lipca 2014

„Od fizyki do muzyki”, bo taki podtytuł nosi tytułowa wystawa,  już tylko do końca lipca będzie możliwa do zwiedzenia w „Humanitarium”.

„Humanitarium” to park rozrywki edukacyjnej, który mieści się przy ul. Stabłowickiej we Wrocławiu, a od października ubiegłego roku jest miejscem wystawy „Play the music!”, która w niekonwencjonalny sposób przedstawia funkcjonowanie ludzkiego słuchu i łączy przyjemne z pożytecznym – możliwość zapoznania się z różnorakimi utworami muzyki rozrywkowej oraz zrozumienie zasad funkcjonowania ludzkiego organizmu.

Wystawa przyjechała do Wrocławia z Wielkiej Brytanii, stolicy światowej muzyki rozrywkowej, i przeznaczona jest dla wszystkich grup wiekowych. Jednym z ciekawszych eksponatów jest wielokrotnie powiększony model ucha, dzięki któremu możemy dokładnie prześledzić tor ruchu impulsów, które sprawiają, że słyszymy.

Każdy z gości będzie mógł także spróbować swoich sił jako wokalista lub DJ, a także zagrać nogami na gigantycznym, interaktywnym pianinie. Wystawa dostępna jest od poniedziałku do piątku od godz. 8.00 do 17.00, a także w soboty – od 11.00 do 18.00.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Wrocławskie kina plenerowe

4 lipca, wyświetleniem kultowej już „Czekolady” w reżyserii Lasse Hallstrome z niezapomnianą Juliette Binoche w roli głównej, rozpoczął się we...

Close