Kanał Rss
Content
Piknik z okazji Dnia Matki
25 maja 2012

Już w najbliższą niedzielę 27 maja we wrocławskim parku im. Stanisława Tołpy odbędzie się IV Rodzinny Festyn Osiedlowy „Misja na Ołbinie” – Dzień Matki. Organizatorzy zapraszają od 14.00 na moc atrakcji, szczególnie rodziny z dziećmi.

27 maja o godzinie 14.00 na wrocławskim Ołbinie rozpocznie się wielki festyn pod hasłem “Misja na Ołbinie”. To już czwarta impreza tego typu zorganizowana przez prężnie działające Stowarzyszenie Żółty Parasol. Współorganizatorem jest m.in. Centrum Informacji i Rozwoju Społecznego, który reliazuje projekt “Wrocławianie na polanie”.
Wśród wielu atrakcji jakie przygotowali organizatorzy będzie m.in. ścianka wspinaczkowa, zamek dmuchany, punkt zbiórki odpadów elektrycznych i elektronicznych, spacer po Ołbinie z przewodnikiem, wiele konkursów, których główną nagrodą będzie rodzinny, weekendowy wypad nad morze. Miłośnicy muzyki będą mogli posłuchać aż 3 zespołów: Roderyk, Chór Octopus i Groove Brigade.

 

Serdecznie zapraszamy do Parku im. Stanisława Tołpy, który znajduje się przy skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z Nowowiejską.

IV Rodzinny Festyn Osiedlowy
„MISJA na OŁBINIE” – Dzień Matki w Parku St. Tołpy
27 maja 2012, od godz. 14:00 do 22.00

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Koncert rockowy – A.D.O., Także Tego, Vintage Squad

W sobotę 2 czerwca w klubie "Stajnia nr 8a" (ul. Sienkiewicza 8a) około godziny 20:00 odbędzie się koncert zespołów rockowych....

Close