Kanał Rss
Content
Piknik z okazji Dnia Dziecka
29 maja 2012

W niedzielę 3 czerwca na Pergoli (przy Hali Stulecia) odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka.  Piknik nastawiony jest na promowanie aktywnego spędzania czasu ze swoją rodziną, dlatego będzie mnóstwo atrakcji związanych właśnie z aktywnością fizyczną.

Będzie możliwość skorzystania ze ścianki wspinaczkowej, zjeżdżalni, trampoliny oraz kul „zorby”. Chętni będą mogli pograć w badmintona i minitenisa. Na spragnionych sportów drużynowych będą czekać piłki do nogi i siatki. Dla najmłodszych będą prowadzone animacje oraz będzie możliwość pomalowania twarzy. Pojawią się także ogromne bańki mydlane oraz warsztaty rzeźbienia w glinie.

Dla chętnych Wydział Zdrowia i Spraw Społecznych przygotował namiot edukacyjny z poradami zdrowotnymi. Dodatkowo pojawią się takie organizacje jak SlotArt, Fundacja „2+4”, Sfora Wrocław, Żak, CES, MCW, Dr. Clown, OKS Sokół, Go Sente, Centrum Seniora.

O godzinie 15.00 na Pergoli pojawi się Bajkobus z przedstawieniem “Kamienna Głowa”, natomiast o 16.00 rozpocznie się specjalny pokaz fontanny multimedialnej dla dzieci.

 

 

termin: 3 czerwca, godz. 14.00-19.00

miejsce: Pergola

wstęp: wolny

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Relacja z koncertu Red Baraat

Prezentujemy relację z koncertu grupy Red Baraat, nadesłaną przez naszą czytelniczkę. Zespół wykonuje dynamiczną muzykę, będącą połączeniem wielu nurtów, nic...

Close