Kanał Rss
Content
Pijany kierowca zatrzymany
4 stycznia 2017

Jelenia Góra: Na trzy miesiące został zatrzymany obywatel Ukrainy, który podczas sylwestrowej nocy śmiertelnie potrącił dwie nastolatki. Jak się później okazało 27-latek miał dwa promile alkoholu we krwi. W czasie przesłuchania zeznał, że nic nie pamięta z przebiegu zdarzenia. Jadąca z nim pojazdem partnerka również zasłaniała się amnezją. Mężczyźnie za zarzucany czyn grozi 12 lat więzienia.

Do tragicznego wypadku doszło w Jeleniej Górze, w czasie sylwestrowej nocy. Z ustaleń policji wiadomo, iż obywatel Ukrainy śmiertelnie potrącił dwie nastolatki, które szły chodnikiem. Na tym nie koniec, ponieważ auto przebiło barierki i wjechało do rzeki. Kierowca, wraz z pasażerką trafili do szpitala, gdzie zostali przesłuchani przez policję. W toku śledztwa ustalono, kto prowadził pojazd. Odbyło się także posiedzenie aresztowe, na mocy którego sąd orzekł, że mężczyzna zostanie tymczasowo osadzony w areszcie. W czasie wypadku samochód prowadzony przez Ukraińca poruszał się z nadmierną prędkością. Sekcja dziewczynek potwierdza tą hipotezę. Obie bowiem zmarły od urazów wielonarządowych odniesionych w czasie wypadku samochodowego. W Jeleniej Górze ogłoszono żałobę.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Morderca ponownie przed sądem

11 stycznia sąd Apelacyjny we Wrocławiu wyda wyrok w sprawie odwołania się trzech stron procesu. Proces dotyczył Artur W., 18-latka...

Close