Kanał Rss
Content
Nowy wymiar targów pracy!
11 kwietnia 2013

Kariera w Finansach i Bankowości to nie tylko odmienne spojrzenie na stereotypowe targi pracy. To również unikalna platforma spotkań przeznaczona wyłącznie dla specjalistów dedykowanych dziedzin.

 W jaki sposób udaje się nam jednego dnia i w jednym miejscu zgromadzić  liderów bankowości i finansów?

 Naszą receptą jest przede wszystkim rejestracja kwalifikowana, za sprawą której której uczestnikami Targów Kariery są osoby z minimum kilkuletnim i potwierdzonym stażem pracy. Dzięki  niej wzrasta zainteresowanie środowiska branżowego. Wydarzenia odbywają się cyklicznie w renomowanych hotelach największych miast Polski. Gwarantuje to prestiż i wysoki poziom organizacji, gdyż zależy nam na zadowoleniu klientów. Nasi Uczestnicy to aktywni zawodowo przedsiębiorcy. Mając to na uwadze, organizujemy Targi Kariery w soboty. Udział w wydarzeniu dla wszystkich uczestników jest bezpłatny, wystarczy prawidłowe wypełnienie formularza online:

http://careercon.pl/karierawfinansach/wroclaw/rejestracja

W Targach Kariery uczestniczy maksymalnie 20 dużych firm, które prezentują swoje aktualne działania i przedstawiają najciekawsze oferty pracy. Kariera w Finansach i Bankowości to zarówno doskonały sposób na pozyskanie wysoko wykwalifikowanych pracowników jak też oszczędność czasu i kosztów związanych z rekrutacją.

Ogromnym atutem Targów Kariery są prelekcje znanych i cenionych ekspertów dedykowanych dziedzin, trenerów i psychologów biznesu. Uczestnictwo to szansa na poszerzenie wiedzy i rozwój umiejętności miękkich, niezbędnych do rozwoju zawodowego i osobistego. Nasza współpraca nie ogranicza się wyłącznie do tego. Utrzymujemy kontakt z firmami szkoleniowymi, organizacjami rządowymi, fundacjami wspierającymi nowe i bezpieczne technologie z zakresu finansów i bankowości oraz mediami branżowymi.

Wszystkim uczestnikom zapewniamy bezpłatne materiały targowe, przerwy kawowe oraz udział w losowaniu cennych nagród ufundowanych przez naszych Partnerów.

Jako jedyni  w Polsce organizujemy zamknięte spotkania dla ekspertów!

Targi Kariera w Finansach i Bankowości to szansa na:

ñ     nawiązanie bezpośredniego kontaktu ze specjalistami branży finansów i bankowości

ñ     pozyskanie doświadczonych pracowników

ñ     zdobycie nowych umiejętności i podniesienie swoich kwalifikacji

ñ     otrzymanie dofinansowania do ciekawych warsztatów i konferencji

ñ     zdobycie pracy swoich marzeń

 

Spotkajmy się we Wrocławiu. Właśnie tam odbędzie się najbliższa edycja Kariery w Finansach i Bankowości. Nie zwlekaj, dołącz do nas i przekonaj się sam.

Szczegółowe informacje na: http://careercon.pl/

11 maja 2013 Wrocław Hotel HP Park Plaza

 

 

CareerCon – wysoki Poziom i Kultura Biznesu!

Pomagamy najlepszym!

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Moczeniu nocnemu powiedz: DOBRANOC

„Moczeniu nocnemu powiedz: DOBRANOC” – pod takim hasłem w dniu 23 kwietnia 2013 roku o godzinie 15.00 w Akademickim Szpitalu...

Close