Kanał Rss
Content
Nowy dyrektor departamentu marszałka
8 kwietnia 2015

Dyrektorem departamentu marszałka województwa dolnośląskiego została Dorota Galant, polityk Platformy Obywatelskiej i radna miejska Wrocławia. Galant wygrała konkurs na to stanowisko. Miała jednego kontrkandydata.

Po wyborach samorządowych z listopada ubiegłego roku stopniowo przeprowadzane są zmiany personalne w Urzędzie Marszałkowskim. Już od pewnego czasu mówiło się, że trafi tam Dorota Galant, radna miejska klubu Rafała Dutkiewicza z Platformą. Polityk musiała jednak stanąć do konkursu na to stanowisko.

Dorota Galant ma 31 lat. Jest absolwentką Uniwersytetu Wrocławskiego (Stosunki Międzynarodowe). Blisko współpracuje z posłem Michałem Jarosem oraz Jackiem Protasiewiczem, przewodniczącym PO na Dolnym Śląsku. Znajduje się w zarządzie regionalnym Platformy. W listopadowych wyborach uzyskała mandat radnej miejskiej Wrocławia ze wspólnych list swojej partii i Rafała Dutkiewicza.

fot. Facebook / Dorota Galant do Rady Miasta      

Źródło: prw.pl

 

 

 

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Młodzież z Nowej Kaledonii, Panamy i Kolumbii przyjedzie do Wrocławia

W 2016 roku Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Krakowie. W tygodniu poprzedzającym to wielkie wydarzenie, wierni z całego świata...

Close