Kanał Rss
Content
Nowe otwarcie Barki Tumskiej
27 kwietnia 2015

Ostatnimi czasy ponownie, po rewitalizacji i zmianie charakteru części lokalu, doszło do otwarcia Barki Tumskiej – charakterystycznego elementu krajobrazu tej części miasta, zacumowanego przy Hotelu Tumskim.

Jeden z dziennikarzy naszej redakcji miał okazję brać udział w śniadaniu prasowym, które zostało zorganizowane w piękny, sobotni, kwietniowy poranek. Wspaniałe widoki, świetna atmosfera i specyficzny, marynarski klimat to z pewnością największe zalety Barki Tumskiej. Na wstępie, uprzednio poczęstowanych przepysznym bezalkoholowym drinkiem, zostaliśmy oprowadzeni po pokładzie i opowiedziano nam kilka słów o nowym charakterze barki. Jednym z elementów, który budzić musi większe zainteresowanie, jest fakt organizowania na pokładzie barki zajęć fitness dla wrocławian, które odbywają się całkowicie darmowo.


Choć, jak mawia starożytna maksyma, o gustach się nie dyskutuje, żadnemu ze zgromadzonych śniadanie na Barce po prostu nie mogło nie smakować. Ładnie podane, zdrowe, śniadaniowe potrawy były w stanie zadowolić każde podniebienie. Szczególnie ciekawie skomponowano samo menu – otóż potrawy swoje nazwy biorą od stopni marynarskich (od „Zestawu wesołego majtka” po „Zestaw szlachetnego admirała”). Takie elementy nadają miejscu charakteru.

Podobno Barka ma się rozwijać, otwierać na wrocławian, brać udział w szeregu inicjatyw. Z uwagą będziemy obserwować jak spełniane są te obietnice. Zresztą może to robić każdy z Państwa – polecamy #barkatumska na Facebook’u.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Patron i jego Most

Z pewnością większość wrocławian przejeżdżających przez zazwyczaj ruchliwy most Dmowskiego łączący Kępę Mieszczańską z zachodnia częścią miasta nie ma czasu...

Close