Kanał Rss
Content
Nowe laboratorium chemiczne dla dzieci i młodzieży.
26 listopada 2014

Koncern BASF Polska i Wrocławskie Centrum Badań EIT podpisały umowę dotyczącą współpracy w zakresie działań edukacyjnych.
Oznacza to, że w niedalekiej przyszłości  we wrocławskim Humanitarium powstaną dwa nowe laboratoria chemiczne, które dadzą najmłodszym możliwość  prowadzenia niezwykłych doświadczeń.
W drugiej połowie 2015 roku wystartuje projekt, w ramach którego  młodzież weźmie udział w warsztatach chemicznych przygotowanych przez zespoły Humanitarium i BASF Polska.
Współpraca zespołów rozpoczęła się w zeszłym roku, w trakcie organizacji międzynarodowego konkursu „CHAIN REACTION” i ma na celu przekonanie młodych ludzi, że nauka może być zabawą. Wszyscy uczestnicy projektu będą mogli zagłębić się w tajniki chemii.
Współpraca niesie ze sobą korzyści dla obydwóch stron. Wrocławskie Centrum Badań zyska strategicznego partnera, a koncern BASF Polska zdobędzie tytuł partnera wyłącznego Laboratorium Chemicznego w Humanitarium.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Nagrodzeni w Teatrze Współczesnym

Wrocławska Nagroda Teatralna i Wrocławska Nagroda Muzyczna zostały w końcu przyznane. Wielka, uroczysta gala odbyła się w poniedziałkowy wieczór we...

Close