Kanał Rss
Content
Noc Muzeów
19 maja 2017

Noc Muzeów zbliża się wielkimi krokami, w tym roku odbędzie się w dniach 20-21 maja. Wrocławianie i turyści będą mogli całkowicie za darmo odwiedzić ponad 80 placówek, które mogą zaciekawić każdego.

Czekają na Państwa liczne warsztaty, strefa dla dzieci, dobra muzyka, możliwość poznania kultury dalekiego wschodu, a nawet nauki języka arabskiego. Oprócz tego, dla miłośników tranportu miejskiego Klub Sympatyków Trasportu Miejskiego przygotował wielką niespodziankę. Zostanie uruchomiona zabytkowa linia tramwajowa M1 i M2 oraz zabytkowe autobusy (jelcze i ikarusy), które będą kursować między godziną 17 i 23 na specjalnie wyznaczonych trasach. Ci, którzy będą chcieli zobaczyć nasze miasto z innej perspektywy, będą mieli okazję wybrać się na szczyt jednego z najwyższych wieżowców w Polsce – Sky Tower. Zobaczyć będzie można również pierwsze w Polsce centrum wiedzy o wodzie – Hydropolis.

Program wydarzenia można zobaczyć na Facebooku i na stronie internetowej samego wydarzenia.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kandydat na prezydenta

8 maja w rozmowie w radiu TOK FM były poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Michał Ujazdowski ogłosił, że wszystkie obietnice...

Close