Kanał Rss
Content
Nadzwyczajna elastyczność
20 maja 2019

Wywiad z Ewą Cieślik

Czym zajmuje się firma VEDA5?

Nasza firma specjalizuje się w branży BHP. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową obsługą zakładów i firm pod względem zaopatrzenia, od środków bezpieczeństwa, odzieży roboczej, aż po branżowe materiały reklamowe wykonywane pod indywidualne zamówienie. Ze względu na zawiłości w kwestiach technicznych oraz prawnych dotyczących bezpieczeństwa w środowisku pracy, nasi specjaliści pomagają również klientom w doborze odpowiedniego asortymentu.

Skąd pomysł na biznes?

W skrócie, pomysłodawcą był Zenek. Na początku zajmowaliśmy się produkcją odzieży damskiej. Po transformacji systemowej w Polsce powstanie naszej firmy było odpowiedzią na istniejącą wówczas niszę rynkową. Byliśmy jednymi z pierwszych, którzy byli w stanie zapewnić wysoką elastyczność w działaniu i natychmiastowe reagowanie na potrzeby rynku branży BHP.

Co możemy znaleźć w Państwa ofercie?

Najprostsza odpowiedź brzmi: można u nas znaleźć wszystko oprócz alkoholu, papierosów i czołgów. Posiadamy pełen przekrój asortymentu pozwalającego na bezpieczną pracę. Oprócz standardowych środków bezpieczeństwa, oferujemy również ekologiczne produkty przyjazne środowisku. Dodatkowo, wykonujemy nadruki na odzieży, a także szyte na miarę wyroby tekstylne w naszej szwalni. Przyjmujemy bardzo egzotyczne zamówienia o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych lub o nietypowych kształtach (np. różnego rodzaju filtry, taśmy, pokrowce do automatów przemysłowych).

Która pozycja z Państwa oferty cieszy się największą popularnością?

Najnowszy trend to ubrania robocze dla pracowników pracujących w strefach zagrożonych wybuchem w rafineriach (w krajach Bliskiego Wschodu). Na rynku lokalnym królują natomiast buty robocze z metalowym podnoskiem chroniącym przed zmiażdżeniem stopy.

Jak długo VEDA5 jest na rynku?

W styczniu tego roku obchodziliśmy 30-lecie firmy. Niektórzy pracownicy są z nami od samych początków istnienia VEDY5, co bardzo nas cieszy.

Czym charakteryzuje się Państwa firma?

Wyróżniamy się nadzwyczajną elastycznością pod względem przyjmowanych zamówień, w szczególności realizowanych na naszej szwalni. Możemy także pochwalić się specjalistyczną wiedzą merytoryczną na najwyższym poziomie, wypracowaną na przestrzeni 30 lat. Co ważne, panuje u nas rodzinna atmosfera, posiadamy wieloletnich klientów, z którymi utrzymujemy ciepłe relacje.

Co jest firmowym mottem?

„Rzeczy niemożliwe robimy od ręki, na cuda trzeba chwilę poczekać”

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Zielone Ogrody Wroclavii 

Zielone dachy, żyjące ściany i niekonwencjonalne wprowadzanie roślinności w przestrzeń miejską – te tematy we Wrocławiu poznają przedstawiciele państw Grupy...

Close