Kanał Rss
Content
Muzeum w pociągu
19 września 2017

Z końcem listopada podróżujący składami Kolei Dolnośląskich będą mogli skorzystać z niebywałej okazji podziwiania dzieł sztuki nie wychodząc z pociągu. Oznacza to, że w cenie przejazdu dostaniemy również możliwość zwiedzenia wystawionych przez kolej eksponatów muzealnych.


– Koleje Dolnośląskie angażują się w projekty kulturalne, których celem jest przybliżanie Dolnoślązakom sztuki oraz regionalnych instytucji kultury. Stąd pomysł na nawiązanie współpracy z jednym z muzeów, które uatrakcyjni podróż pociągiem, umożliwiając pasażerom obejrzenie wybranych eksponatów – informuje „Gazetę Wrocławską” Katarzyna Odrowska, odpowiedzialna za działania społeczne Kolei Dolnośląskich. – Jesteśmy wciąż na etapie dogrywania szczegółów, ale już teraz mogę zdradzić, że przygotowujemy coś wyjątkowego, czego w pociągach jeszcze nie było – dodała Odrowska.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Szkielet mężczyzny

Specjaliści zakończyli badania szczątków, które 27 lipca w Dusznikach-Zdroju znalazł spacerujący mało uczęszczanym szlakiem turysta. Eksperci z Zakładu medycyny Sądowej...

Close