Kanał Rss
Content
Morderstwo na Górniczej
19 stycznia 2017

Ruszyło śledztwo w sprawie morderstwa, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (13-14.01) w budynku przy ulicy Górniczej na Pilczycach we Wrocławiu. Ofiarą jest 58-letnia kobieta.

O zabójstwo podejrzewany jest młody mężczyzna, jak potwierdza prokuratura – spokrewniony z zamordowaną. Według informacji od sąsiadów, jest to jej siostrzeniec. Mężczyzna został już aresztowany, jak udało się ustalić Gazecie Wrocławskiej, sam oddał się w ręce policji, kilka godzin po morderstwie.

Kobieta miała zostać zaatakowana nożem, po czym, jak podają sąsiedzi, wybiegła na klatkę schodową w poszukiwaniu pomocy. Z szyi ciekła jej krew. Znalazło ją dwóch sąsiadów, którzy następnie wezwali policję i pogotowie. Akcja ratownicza trwała ok. 2 godzin, ostatecznie jednak kobieta zmarła. Mężczyźnie grozi dożywocie, prokuratura wykluczyła już by był pod wpływem środków odurzających.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Do Lwowa z WizzAir

Węgierskie linie lotnicze ogłosiły nowe połączenie Wrocław – Lwów. Samoloty mają zacząć kursować na tej trasie od 13 kwietnia. Loty...

Close