Kanał Rss
Content
Morderstwo na Górniczej
19 stycznia 2017

Ruszyło śledztwo w sprawie morderstwa, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę (13-14.01) w budynku przy ulicy Górniczej na Pilczycach we Wrocławiu. Ofiarą jest 58-letnia kobieta.

O zabójstwo podejrzewany jest młody mężczyzna, jak potwierdza prokuratura – spokrewniony z zamordowaną. Według informacji od sąsiadów, jest to jej siostrzeniec. Mężczyzna został już aresztowany, jak udało się ustalić Gazecie Wrocławskiej, sam oddał się w ręce policji, kilka godzin po morderstwie.

Kobieta miała zostać zaatakowana nożem, po czym, jak podają sąsiedzi, wybiegła na klatkę schodową w poszukiwaniu pomocy. Z szyi ciekła jej krew. Znalazło ją dwóch sąsiadów, którzy następnie wezwali policję i pogotowie. Akcja ratownicza trwała ok. 2 godzin, ostatecznie jednak kobieta zmarła. Mężczyźnie grozi dożywocie, prokuratura wykluczyła już by był pod wpływem środków odurzających.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Do Lwowa z WizzAir

Węgierskie linie lotnicze ogłosiły nowe połączenie Wrocław – Lwów. Samoloty mają zacząć kursować na tej trasie od 13 kwietnia. Loty...

Close