Kanał Rss
Content
Międzynarodowe Targi Turystyczne startują
4 kwietnia 2013

Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW 2013 wspólnie z Samorządem Województwa Dolnośląskiego zapraszają już w najbliższy weekend (05.-07.04) do Hali Stulecia.

MTT Wrocław 2013 to jedyne targi w Polsce, które stawiają na turystyczne show! Będziemy inspirować, pobudzimy wyobraźnię, ale zadamy też odważne pytania. W tym roku w programie targów nie zabraknie warsztatów survivalowych, fotograficznych, Festiwalu Podróżników, Festiwalu Kulinarnego, atrakcji dla najmłodszych, konkursów z cennymi nagrodami. Odwiedzą nas goście specjalni, m.in. Beata Pawlikowska, Olga Morawska, Wojciech Cejrowski oraz wielu innych.

Warto też wspomnieć, że to już piąta, jubileuszowa edycja! Chcemy to uczcić w szczególny sposób – stąd nagroda główna Targów – wycieczka na Zanzibar

Nasze ulubione warsztaty w tegorocznym programie Targów to Akademia Nikona!

Dzieciaki zapewne wybiorą spotkanie z Krzysztofem Głuchem, autorem książki o wrocławskich krasnalach! Atrakcje gwarantowane.

Na Targach dzięki polskim i zagranicznym wystawcom poznacie Państwo również nowe, niezwykłe destynacje wakacyjne. Podróże zaczynają się od marzeń!

Regionem Partnerskim jest Województwo Lubelskie.

Do zobaczenia!

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Najlepszy Desert Carnival do tej pory

Wrocławski Alive pękał w szwach podczas niedawnego koncertu z cyklu Desert Carnival. Trzecia edycja tej imprezy przyciągnęła zdecydowanie największą do...

Close