Kanał Rss
Content
Międzynarodowe Targi Pracy już 24 i 25 października
15 października 2012

Wyselekcjonowani pracodawcy z Dolnego Śląska, warsztaty, które pomogą ci zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacji, a także ciekawe wykłady – to tylko niektóre atrakcje, które przygotowało Stowarzyszenie Lubię Wrocław dla gości Międzynarodowych Targów Pracy.

– Szczególnie zapraszamy na program atrakcyjnych warsztatów, które pozwolą zwiększyć swoje szanse na rynku pracy – mówi Rafał Kuryło, koordynator wydarzenia – Program szkoleń zostanie w najbliższym czasie udostępniony na naszej stronie internetowej www.mtp.wroclaw.pl.

24 i 25 października tego roku na Wydziale Informatyki Uniwersytetu Wrocławskiego przy ul. Joliot-Curie 15 w holu spotkamy stoiska atrakcyjnych pracodawców. W poprzedniej edycji targów wystawiali się m.in. Infosys, Credit Suisse, NOKIA, Work Service, Protrader, Otto, Poland Work Force, AP Uniapol, CCIG, Dino, czy Pharmaalliance.

Dla zwiększenia swoich szans na znalezienie pracy zapraszamy do zgłoszenia CV do bazy na stronie targów, pod adresem www.mtp.wroclaw.pl/atrakcje/dodaj-cv-do-bazy/. Organizatorzy, specjalnie dla gości Targów przewidzieli również wykład gościa specjalnego.

Poprzednia edycja MTP w liczbach:

  • 2200 uczestników
  • 500 osób na wykładzie prof. Balcerowicza
  • 200 osób skorzystało z warsztatów
  • 30 osób pracowało w zespole MTP
SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Targi redNet

Wiosenna edycja Targów redNet cieszyła się tak dużym zainteresowaniem gości, że organizatorzy od razu po jej finiszu zapowiedzieli edycję jesienną....

Close