Kanał Rss
Content
Magazyn “Muzyka w Mieście”
19 kwietnia 2012

Magazyn „MwM” to jedyne tego typu wydawnictwo w Polsce. Skierowane jest zarówno do wytrawnych znawców, jak i początkujących melomanów. Chcemy, by stał się miejscem spotkań z wybitnymi artystami i ludźmi spoza świata muzycznego, którzy potrafią pięknie dzielić się swoją miłością do sztuki dźwięków. „Muzyka w Mieście” to także wyjątkowy przewodnik po wydarzeniach organizowanych przez Filharmonię Wrocławską oraz po innych ważnych przedsięwzięciach wrocławskich instytucji kultury.

W kwietniowym numerze miesięcznika jeden z najpoczytniejszych polskich pisarzy, Jacek Dehnel, debiutuje w roli librecisty operowego oraz opowiada o swoich muzycznych pasjach, Beata Maciejewska pisze o koncercie Paderewskiego we wrocławskiej Nowej Giełdzie, Rafał Augustyn opowiada o festiwalu Musica Polonica Nova, a skrzypek i dyrygent Zbigniew Pilch mówi o Mozarcie, wiedeńskim kontrabasie i czeskim basie.

 

Magazyn „Muzyka w Mieście” do nabycia w kasie Filharmonii Wrocławskiej w cenie 5 zł.

Zapraszamy!

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Koncert muzyki Oliviera Messiaena

22 kwietnia o godzinie 19:00 w Kościele Najświętszej Marii Panny na Piasku odbędzie się koncert muzyki Oliviera Messiaena, wybitnego francuskiego...

Close