Kanał Rss
Content
Luz, który daje siłę
8 września 2017

Zapraszamy na spotkanie z Panią Tatianą Mindewicz-Puacz, która już niedługo, na łamach naszej Gazety Słowo opowie nam, jak szkodliwy dla naszego zdrowia jest perfekcjonizm i że my Kobiety mamy prawo do bycia sobą. Bo przecież, ideały nie istnieją, jakkolwiek trudno jest tą prawdę zaakceptować. 

Kobiety bywają najbardziej surowe dla samych siebie. Oceniają, żądają i przeglądają się w oczach innych zapominając o własnych potrzebach. Tatiana Mindewicz-Puacz, mentorka w programie „Projekt Lady”, wypowiada wojnę frustracji i niskiej samoocenie przekonując, że każda kobieta ma w sobie siłę, aby dokonać tej najistotniejszej zmiany i docenić siebie. Autorka książki „Luz, i tak nie będę idealna” spotka się z czytelniczkami w salonie Empik Renoma we Wrocławiu już 12 września.

Jak uwolnić się od zgubnego wpływu opinii innych i osiągnąć zadowolenie z siebie? Według Tatiany Mindewicz-Puacz należy odpuścić wszystko, na co nie ma się wpływu a zająć się tym, co naprawdę można zmienić. „Luz, i tak nie będę idealna” to książka o tym, jak uwolnić się od poczucia frustracji, spowodowanego nieustannym lękiem oraz wygórowanymi wymaganiami wobec samej siebie. Autorka, bazując na doświadczeniach własnych oraz swoich klientek, uczy jak odzyskać umiejętność słuchania własnych potrzeb i odnaleźć siłę, aby zaakceptować siebie i dać sobie prawo do luzu. A przede wszystkim pogodzić się faktem, że ideały nie istnieją.

Tatiana Mindewicz-Puacz – ekspertka od komunikacji interpersonalnej i masowej, specjalistka ds. kampanii społecznych, publicystka, trenerka rozwoju osobistego. Mentorka w programie „Projekt Lady”.

12 września, godz. 18:00

Empik Renoma

ul. Świdnicka 40, Wrocław

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Nowy rok szkolny

Dziś początek roku szkolnego! Uczniom życzymy samych sukcesów, rodzicom – powodów do dumy, a nauczycielom stalowych nerwów!

Close