Kanał Rss
Content
Łukasz Orbitowski we Wrocławiu
22 listopada 2017

„Exodus” (SQN) to połączenie kunsztu literackiego i zmysłu reporterskiego. Łukasz Orbitowski wraca z powieścią obyczajową. Już 26 listopada, w salonie Empik Renoma we Wrocławiu, autor zmierzy się z pytaniami czytelników.

Bohater „Exodusu” w jednej chwili podejmuje decyzję o porzuceniu wszystkiego: rodziny, pracy, domu i kredytu. Nic nie potrafi i nic nie wie, oprócz tego, że musi uciekać przed siebie. Przed nim wielokulturowy Berlin, obozy przesiedleńcze u podnóża Alp, gangi w Lublanie i grecka wyspa ze swoim spokojem i straszną tajemnicą. Książka Łukasz Orbitowskiego pozbawia poczucia bezpieczeństwa i ciska w obszary mroku, których istnienie się przeczuwa, ale o których boi się myśleć.

Łukasz Orbitowski – polski autor, laureat Paszportu Polityki za książkę „Inna Dusza”, dwukrotnie nominowany do Literackiej Nagrody Nike.

Spotkanie odbędzie się 26 listopada o godzinie 16.00 w Empiku Renoma przy ul. Świdnickiej 40 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Szkolnictwo

Z danych przedstawionych przez Dolnośląskie Kuratorium Oświaty wynika, że we wrześniu bieżącego roku zdecydowanie więcej nauczycieli znalazło zatrudnienie, niż zostało...

Close