Kanał Rss
Content
Lato na Dolnym Śląsku
4 czerwca 2014

W najbliższą sobotę 7 czerwca wszyscy ci, którzy nie zaplanowali jeszcze letniego wypoczynku, będą mieli okazję na zapoznanie się z lokalną ofertą turystyczną. W Pasażu Grunwaldzkim zaprezentują się ośrodki wypoczynkowe, uzdrowiska, hotele oraz największe atrakcje regionu.Targi Turystyczne potrwają jeden dzień.

Impreza organizowana jest przez Pasaż Grunwaldzki wraz z Dolnośląską Izbą Turystyki. Celem targów jest prezentacja zarówno popularnych, jak i tych mniej znanych ośrodków.

Impreza ma pomóc wrocławianom w wyborze miejsca wakacyjnego wypoczynku. Dolny Śląsk może pochwalić się jedną z najbogatszych ofert turystycznych w Polsce. Targi w Pasażu będą świetną okazją, by odkryć uroki tego regionu i zaplanować wakacyjne lub choćby weekendowe wypady dla całej rodziny – mówi Mieczysław Modliński, kierownik biura Dolnośląskiej Izby Turystyki.

Podczas targów zaprezentują się m.in. Podziemne Miasto Osówka, Informacja Turystyczna z Polanicy-Zdroju, Grupa Uzdrowisk Kłodzkich oraz Fabryka Naczyń Kamionkowych „Manufaktura” z Bolesławca. Zaplanowano liczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami. Do wygrania m.in.: vouchery na pobyt w SPA, rejsy statkiem, spływy pontonowe oraz rodzinne wycieczki.

Pasaż Grunwaldzki

7 czerwca

godz. 12 – 17.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Rocznica czerwcowych wyborów po wrocławsku

Jutro o g. 19 pod Galerią Dominikańską mieszkańcy Wrocławia zgromadzą się, by wyrazić swój protest przeciw łamaniu wolności obywatelskich. Chodzi...

Close