Kanał Rss
Content
Krasnal odwiedzi stolicę
21 września 2017

Od 22 września krasnal Życzliwek Podróżnik oficjalnie przeprowadzi się do Warszawy. Wszyscy, którzy chcieliby go zobaczyć na własne oczy będą mogli udać się na Bulwary Wiślane.
Tym razem padło na stolicę. Krasnal Życzliwek Podróżnik odwiedził już Łódź, Gdańsk, Poznań i Szczecin a teraz przyszedł czas na Warszawę.
– Jeden z naszych krasnali to miłośnik wszelakich podróży. Tym razem jego ciekawość świata i umiłowanie przygody skierowało go w stronę Warszawy – Wioletta Samborska, Dyrektorka Biura Promocji Miasta i Turystyki Urzędu Miejskiego we Wrocławiu. – Dlatego też wybieramy się we wspólną podróż, by razem z mieszkańcami Wrocławia i stolicy cieszyć się tym niezwykłym wydarzeniem.
– Cieszymy się, że krasnal z Wrocławia jest zachwycony naszymi bulwarami – zapewnia Wioletta Paprocka-Ślusarska, Zastępca Dyrektora Biura Marketingu Miasta st. Warszawa. – Jesteśmy przekonani, że Krasnal Podróżnik urozmaici niejeden weekend warszawskim rodzinom, stanowiąc szczególną atrakcję dla dzieci. A może komuś z nas przyniesie również szczęście? – dodaje Paprocka-Ślusarska na stronie serwisu krasnale.pl.

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Uniewinniony

Po 9 latach procesu przeciwko prof. Tomaszowi S., którego prokuratura obwiniała za straty na rzecz magistratu w wysokości miliona złotych,...

Close