Kanał Rss
Content
Kontrolerzy MPK do kontroli
24 października 2013

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne ciągle pracuje nad poprawą swojego wizerunku. Tym razem MPK zamierza skontrolować kontrolerów biletów.

To już druga edycja projektu, w której tajemniczy pasażerowie będą przyglądać się codziennej pracy kontrolerów i oceniać ich skuteczność oraz przestrzeganie standardów pracy w MPK. Ankieterzy będą monitorować takie aspekty jak: umiejętność jasnego i precyzyjnego wyrażania się, słuchania, używanie odpowiedniego tonu głosu i zwrotów, a także odporność na stres. W poprzednim badaniu kontrolerzy zostali ocenieni na czwórkę z plusem. Według tajemniczych pasażerów pracownicy MPK, wprowadzali miłą atmosferę podczas kontroli, udzielali informacji o dojazdach i przesiadkach, a także pomagali osobom starszym przy wsiadaniu i wysiadaniu z pojazdu. Kontrolerom zdarzały się również błędy. Działali oni z zaskoczenia, zbyt cicho sygnalizowali kontrolę oraz wykonywali swoją prace z opieszałością.

Tajemniczy pasażerowie to głównie studenci działający na zasadzie wolontariatu, który za swoja prace otrzymają w prezencie bilety miesięczne. Ankieterzy będą nadzorować kontrolerów przez 4 tygodnie.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kara dla WKS Śląsk

Wrocławski Klub Sportowy został ukarany przez Polski Związek Piłki Nożnej grzywną w wysokości 250 tys. złotych za zatajenie sytuacji finansowej...

Close