Kanał Rss
Content
Kolejny konkurs!
22 lutego 2013

Pod koniec stycznia, podczas akustycznej trasy koncertowej Matisyahu po Stanach Zjednoczonych, ukazała się akustyczna wersja jego ostatniej płyty “Spark Seeker”. A już 28 lutego, występem w Hali Stulecia we Wrocławiu, artysta rozpocznie swoją tegoroczną trasę koncertową po Europie!

Serdecznie zapraszamy na prawdziwą ucztę muzyki reggae w najlepszym i widowiskowym wydaniu. Już 28 lutego na scenie Hali Stulecia we Wrocławiu, imponującej wielkością i przestrzenią, wystąpi legendarny Matisyahu, inicjując tym samym swoją trasę koncertową po Europie. Po Wrocławiu, Matisyahu odwiedzi m.in. Berlin, Monachium, Zurych, Paryż i Londyn.

Podczas wrocławskiego koncertu Matisyahu zaprezentuje materiał ze swojej ostatniej płyty “Spark Seeker”, ale też wcześniejsze utwory i przeboje. Artysta zapowiada ponadto pokaz swoich umiejętności beatboxowych, choć jego europejskie koncerty nie przybiorą formy akustycznej –  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=6Klut6WK0dw
Matisyahu w lutym zakończy bowiem swoją akustyczną trasę koncertową po Stanach Zjednoczonych, gdzie prezentuje swoją twórczość w wydaniu wyłącznie akustycznym, a tym samym bardziej nostalgicznym i intymnym. Próbki jego wokalnych możliwości w akustycznych aranżacjach można posłuchać na www.matisyahuworld.com<http://www.matisyahuworld.com>  gdzie od kilku dni dostępna jest bezpłatnie EPka “Spark Seeker: Acoustic Sessions” z nowymi wersjami utworów z ostatniego albumu.

Matisyahu szerokiej publiczności może kojarzyć się m.in. z utworem “One Day” – hymnem Igrzysk Olimpijskich w Vancouver w 2010 roku: http://www.youtube.com/watch?v=WRmBChQjZPs
Jego twórczość – w przyjaznym brzmieniu reggae i z pokojowym, optymistycznym przekazem, to świetna propozycja nie tylko dla fanów reggae, ale dla wszystkich miłośników dobrej muzyki.

Koncert MATISYAHU
28.02.2013
Hala Stulecia, ul. Wystawowa 1, Wrocław
www.halastulecia.pl/matisyahu<http://www.halastulecia.pl/matisyahu>

BILETY:
80 PLN – sektory D1 i B1
90 PLN – sektor A1
95 PLN – płyta główna (miejsca stojące)
Bilety dostępne w Centrum Poznawczym w Hali Stulecia oraz w serwisach: www.e-bilet.pl<http://www.e-bilet.pl>, www.ticketpro.pl<http://www.ticketpro.pl> i www.biletin.pl<http://www.biletin.pl>.

 

“Słowo Wrocławian” we współpracy z wrocławską Halą Stulecia ogłasza konkurs. Na osobę, która do godziny 13:00 dnia 26.02 na mail ewa.tomaszewska@slowowroclawian.pl nadeśle najlepsze uzasadnienie tego, dlaczego bilet należy się właśnie jej, czeka podwójna wejściówka na koncert. Zapraszamy!

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Casualowe ABC

Klasyczny ciemny garnitur czy jedynie luźna burgundowa marynarka? Spodnie w kant czy może jeansy? Obuwie wizytowe czy wygodne półbuty? Styl...

Close