Kanał Rss
Content
Kandydat na prezydenta
8 maja 2017

8 maja w rozmowie w radiu TOK FM były poseł Prawa i Sprawiedliwości Kazimierz Michał Ujazdowski ogłosił, że wszystkie obietnice dotyczące jego kandydowania w 2018 roku na prezydenta Wrocławia zostaną złożone dopiero w rok wyborczym. Tym samym polityk nie zaprzeczył, jakoby za rok miał wziąć udział w wyścigu o fotel prezydenta.

W kuluarach od dawna przewija się informacja, że w przyszłorocznych wyborach wrocławski europoseł Kazimierz Michał Ujazdowski ma zamiar powalczyć o spuściznę, jaką przekazać ma swojemu następcy obecnie sprawujący funkcję prezydenta Wrocławia Rafał Dutkiewicz (przypomnijmy, że Dutkiewicz zapowiedział pod koniec zeszłego roku, że nie będzie już startował w wyborach na głowę stolicy Dolnego Śląska).

Decyzja o starcie Ujazdowskiego w przyszłorocznych wyborach może mocno namieszać w planach PiS. Kandydatura europosła oznaczać bowiem będzie, że o elektorat prawicowy zabiegać będzie więcej niż jedna osoba, a to z kolei może osłabić partię rządzącą. (zdjęcie pochodzi z profilu Facebook).

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Robakomaty

W Oleśnicy przy ul. Wileńskiej, blisko sklepu zoologiczno-wędkarskiego stanął pierwszy całodobowy robakomat. Urządzenie tyleż egzotyczne, co z pewnością wielce przydatne...

Close