Kanał Rss
Content
Jubileuszowe Targi
14 marca 2014

Już po raz 20., tradycyjnie w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej, odbędą się Wrocławskie Targi Książki Naukowej. Impreza pod patronatem m.in. Marszałka Województwa Dolnośląskiego i Rektora Politechniki Wrocławskiej potrwa od 19 do 21 marca.

Oprócz książek naukowych odwiedzający znajdą bogaty wybór albumów, słowników, poradników oraz wydawnictw multimedialnych.

Jak zapewniają organizatorzy, również w tym roku do Wrocławia zawitają najlepsi wydawcy z całej Polski, a przede wszystkim oficyny uczelniane, co wynika ze specyfiki Targów Książki Naukowej. Nie zabraknie też zasłużonych firm wydawniczych mających w swym dorobku wielonakładowe hity księgarskie.

Trzydniowa impreza połączona z kiermaszem to także okazja do wzięcia udziału w interesujących spotkaniach z autorami i dyskusjach. W tym roku budynek D-20 przy ul Janiszewskiego 8 swoją obecnością zaszczycą profesor Jan Miodek, który przedstawi wykład pt. „Język – elastyczna stabilność”.

Podczas Targów odbędą się cztery konkursy. Jury, w skład którego weszli specjaliści z różnych dziedzin nauki, wytypuje publikacje wyróżniające się najtrafniejszą szatą edytorską oraz najciekawsze książki promujące region Dolnego Śląska. Czytelnicy wybiorą najlepszą, ich zdaniem książkę,
a specjalnie powołana komisja wytypuje najatrakcyjniejsze stoisko. Organizatorzy przewidują również niespodzianki dla odwiedzających – pod hasłem „Książka na każda kieszeń”.

Wstęp na każdy dzień Targów jest bezpłatny. W środę impreza potrwa w godzinach 12-17, czwartek 9-17, a piątek 9-16.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Król życia czy zwykły pozer?

Wyprzedza modę o krok. Często też porusza się rowerem. Jest domniemanym artystą, bo właściwie nie wiadomo, czym się zajmuje. Żaden...

Close