Kanał Rss
Content
Jerzy Michalak
22 września 2017

21 września Jerzy Michalak otrzymał rekomendację do startu w wyborach prezydenckich z ramienia Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego.
Jerzy Michalak jest z wykształcenia prawnikiem, natomiast w mieście pełnił urząd radnego oraz wicemarszałka. Obecnie jest on członkiem zarządu województwa. Wiadomo, że Michalak może startować w wyborach prezydenckich jednak musi udowodnić, że jest w stanie poradzić sobie z takim zadaniem. Jeśli do wiosny przyszłego roku jego notowania wzrosną i będą obiecujące, wówczas stanie się on oficjalnym kandydatem Dolnośląskiego Ruchu Samorządowego. Rafał Dutkiewicz tak skomentował całą sprawę na swoim Twitterze „Będę nakłaniał związane ze mną środowiska samorządowe, a także opozycyjne ugrupowania parlamentarne, do wyłonienia w prawyborach wspólnego kandydata na prezydenta Wrocławia. Powinny się one odbyć najpóźniej wiosną przyszłego roku. Wtedy też chciałbym udzielić swojego poparcia. Dzisiejsza rekomendacja DRS nie jest moją rekomendacją”.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Krasnal odwiedzi stolicę

Od 22 września krasnal Życzliwek Podróżnik oficjalnie przeprowadzi się do Warszawy. Wszyscy, którzy chcieliby go zobaczyć na własne oczy będą...

Close