Kanał Rss
Content
Jak eksperymentują organizatorzy Desert Carnival?
4 kwietnia 2013

27.04.2013 we wrocławskim klubie Muzycznym Madness, pod batutą DC na swój występ w Polsce przyjadą Danava, Lecherous Gaze (obie kapele z USA) oraz Odyssey (Szwecja). Na scenie klubu przy ul. Hubskiej wspierać ich będą także rodzimi muzycy z wrocławskiego zespołu von Kossel.

Danava to kapela nietypowa, muzycy stylizują się na lata siedemdziesiąte, prezentując metalowe brzmienia w przewrotnym stylu. Lecherous Gaze zaczynał od coverów Black Sabbath i zdaje się tych gatunków trzymać do tej pory. Szwedzi z Odyssey z kolei to wschodzące gwiazdy rynku szwedzkiego. Ich krążek „Abysmal Despair” jest już hitem za naszą północną granicą, czy podobnie będzie w Polsce?

Koncert The Shaking Sensations, This Great End rozpocznie się 16 kwietnia, o godzinie 20.05 w klubie Alive. Cena wejściówek 15/20 PLN (przedsprzedaż/w dniu koncertu).

Danava, Lecherous Gaze, Odyssey, von Kosel zagrają z kolei 27 kwietnia w klubie Muzycznym Madness. Start, godzina: 20.05, Ceny biletów: 20/25 PLN (przedsprzedaż/w dniu koncertu).

Więcej informacji o tych koncertach, o majowej edycji kultowego Desert Carnival oraz bilety na wszystkie wspomniane imprezy w promocyjnych cenach na stronie internetowej www.desertcarnival.pl.

 

 

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Międzynarodowe Targi Turystyczne startują

Międzynarodowe Targi Turystyczne WROCŁAW 2013 wspólnie z Samorządem Województwa Dolnośląskiego zapraszają już w najbliższy weekend (05.-07.04) do Hali Stulecia. MTT...

Close