Kanał Rss
Content
IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie „Dni Urody i Spa”
5 maja 2015

Czwarta edycja Targów Kosmetycznych Dni Urody i Spa już za nami! Podczas weekendowej imprezy w dniach 25-26 kwietnia w Hali Stulecia na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji: darmowe zabiegi, bogata oferta wiodących marek, pokazy wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponad 150 firm zaangażowanych w targi, w tym około 100 wystawców przedstawiło swoją ofertę w korzystnych cenach! Równolegle z targami DNI URODY I SPA odbyły się II targi BIŻU-TIME EXPO. Ekspozycja targowo cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów – targi odwiedziło około 4,5 tysiąca osób.

Części wystawienniczej i prezentacji nowości na stoiskach towarzyszyła rozbudowana część edukacyjna w postaci III Kongresu Makijażu, IV Konferencji Dni Urody i Spa oraz II Konferencji Podologicznej. Profesjonalne wykłady na wysokim poziomie, prowadzone w 3 salach przez specjalistów związanych nie tylko z branżą wizażu i stylizacji, ale również z kosmetyką i kosmetologią, fryzjerstwem, podologią oraz marketingiem. III Kongres Makijażu zorganizowany z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej oraz Jolanta Wagner Cosmetic, skupiał się na roli makijażu w karierze kobiety kreatywnej. Cel – wkład w profesjonalizację szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej, spa i wellness – został osiągnięty.

Całości imprezy uświetniły również liczne atrakcje na scenie. Pierwszego dnia targów szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz „ Zdobienia szyte na miarę: połączenie techniki żelowej, akrylowej oraz ozdób mix media!”, który przygotowała Pani Paulina Pastuszak-Głodzik. Podczas targów odbywały się również liczne konkursy. Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa rozgrywany był w dwóch kategoriach. W sobotę  Jury w składzie Joanna Roszyk – przewodnicząca, Katarzyna Fitrzyk oraz Paulina Pastuszak- Głodzik- tytuł Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa 2015 w kategorii kosmetyka przyznały Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Uwieńczeniem udanego, pierwszego dnia targów było wręczenie nagród targowych. Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Wilczyńska (Kosmetologia Estetyczna), Milena Rzeczkowska, Dolores Greń ( Agencja Pharmea) przyznała PERŁY oraz Wyróżnienia Dni Urody i Spa 2015. W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma BIOTANIC za produkt Olej Kokosowy-Surowy, a wyróżnienie w tej kategorii przypadło firmie TIANDE za produkt Wielofunkcyjny Krem do twarzy z mucyną ślimaka. W kategorii Najciekawszy Produkt Fryzjerski Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma SAELA za kosmetyki z serii piwnej. Wyróżniona z kolei została firma COCOCHOCO PROFESSIONAL POLSKA za Keratyna Cocochoco Orginal. W kategorii Innowacja Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma POLSKIE E-PŁATNOŚCI za mobilny terminal mPOS, natomiast wyróżnienie zdobyła firma IMAGE

za Magic RF frakcyjne fale radiowe.  Drugi dzień targów rozpoczęły wspaniałe pokazy fryzjerskie- Barber Show oraz New Look- przygotowane przez Rafała Szydłowskiego oraz Roksanę Dziędziołę. Kolejną atrakcją dnia były zmagania młodych adeptów fryzjerstwa w konkursie o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” współorganizowanym z Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów. W kategorii fryzjerstwo Jury (w składzie Marcin Kruk – przewodniczący, Małgorzata Koszelew, Anna Kołodziejczyk, Kornela Błaszczuk, Marta Kucharczyk) nagrodziło Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary z Bogatynii. Jednym z barwniejszych punktów programu były III Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek- główną nagrodę w tym konkursie zdobyła Elżbieta Kuczyńska, natomiast nagroda Publiczności trafiła do Beaty Kolis.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading ... Loading ...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

Tagi
E-prenumeratę wysyłamy z:
Zobacz poprzedni artykuł