Kanał Rss
Content
IV Targi Kosmetyczno-Fryzjerskie „Dni Urody i Spa”
5 maja 2015

Czwarta edycja Targów Kosmetycznych Dni Urody i Spa już za nami! Podczas weekendowej imprezy w dniach 25-26 kwietnia w Hali Stulecia na odwiedzających czekało mnóstwo atrakcji: darmowe zabiegi, bogata oferta wiodących marek, pokazy wizażu, stylizacji paznokci, specjalistycznych zabiegów kosmetycznych, masażu, profesjonalnych wykładów oraz konkursów z atrakcyjnymi nagrodami.

Ponad 150 firm zaangażowanych w targi, w tym około 100 wystawców przedstawiło swoją ofertę w korzystnych cenach! Równolegle z targami DNI URODY I SPA odbyły się II targi BIŻU-TIME EXPO. Ekspozycja targowo cieszyła się popularnością nie tylko wśród profesjonalistów – targi odwiedziło około 4,5 tysiąca osób.

Części wystawienniczej i prezentacji nowości na stoiskach towarzyszyła rozbudowana część edukacyjna w postaci III Kongresu Makijażu, IV Konferencji Dni Urody i Spa oraz II Konferencji Podologicznej. Profesjonalne wykłady na wysokim poziomie, prowadzone w 3 salach przez specjalistów związanych nie tylko z branżą wizażu i stylizacji, ale również z kosmetyką i kosmetologią, fryzjerstwem, podologią oraz marketingiem. III Kongres Makijażu zorganizowany z Europejską Akademią Estetyki Artystycznej oraz Jolanta Wagner Cosmetic, skupiał się na roli makijażu w karierze kobiety kreatywnej. Cel – wkład w profesjonalizację szeroko rozumianej branży kosmetycznej, fryzjerskiej, spa i wellness – został osiągnięty.

Całości imprezy uświetniły również liczne atrakcje na scenie. Pierwszego dnia targów szczególnym zainteresowaniem cieszył się pokaz „ Zdobienia szyte na miarę: połączenie techniki żelowej, akrylowej oraz ozdób mix media!”, który przygotowała Pani Paulina Pastuszak-Głodzik. Podczas targów odbywały się również liczne konkursy. Szkoła Mistrzów Dni Urody i Spa rozgrywany był w dwóch kategoriach. W sobotę  Jury w składzie Joanna Roszyk – przewodnicząca, Katarzyna Fitrzyk oraz Paulina Pastuszak- Głodzik- tytuł Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa 2015 w kategorii kosmetyka przyznały Wyższej Szkole Fizjoterapii we Wrocławiu. Uwieńczeniem udanego, pierwszego dnia targów było wręczenie nagród targowych. Komisja Konkursowa w składzie: Katarzyna Wilczyńska (Kosmetologia Estetyczna), Milena Rzeczkowska, Dolores Greń ( Agencja Pharmea) przyznała PERŁY oraz Wyróżnienia Dni Urody i Spa 2015. W kategorii Najciekawszy Produkt Kosmetyczny Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma BIOTANIC za produkt Olej Kokosowy-Surowy, a wyróżnienie w tej kategorii przypadło firmie TIANDE za produkt Wielofunkcyjny Krem do twarzy z mucyną ślimaka. W kategorii Najciekawszy Produkt Fryzjerski Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma SAELA za kosmetyki z serii piwnej. Wyróżniona z kolei została firma COCOCHOCO PROFESSIONAL POLSKA za Keratyna Cocochoco Orginal. W kategorii Innowacja Perłę Dni Urody i Spa otrzymała firma POLSKIE E-PŁATNOŚCI za mobilny terminal mPOS, natomiast wyróżnienie zdobyła firma IMAGE

za Magic RF frakcyjne fale radiowe.  Drugi dzień targów rozpoczęły wspaniałe pokazy fryzjerskie- Barber Show oraz New Look- przygotowane przez Rafała Szydłowskiego oraz Roksanę Dziędziołę. Kolejną atrakcją dnia były zmagania młodych adeptów fryzjerstwa w konkursie o tytuł „Szkoły Mistrzów Dni Urody i Spa” współorganizowanym z Europejskim Centrum Kształcenia Stylistów. W kategorii fryzjerstwo Jury (w składzie Marcin Kruk – przewodniczący, Małgorzata Koszelew, Anna Kołodziejczyk, Kornela Błaszczuk, Marta Kucharczyk) nagrodziło Zespół Szkół Zawodowych im. Św. Barbary z Bogatynii. Jednym z barwniejszych punktów programu były III Polskie Mistrzostwa Makijażu Nastolatek- główną nagrodę w tym konkursie zdobyła Elżbieta Kuczyńska, natomiast nagroda Publiczności trafiła do Beaty Kolis.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Juwenalia we Wrocławiu rozpoczęte

Zaczyna się tydzień, w którym miastem rządzić będą studenci. Przed nami tradycyjny pochód, koncerty i wiele innych wydarzeń. Dzisiaj rano...

Close