Kanał Rss
Content
Inny Sylwester
28 grudnia 2016

W tym roku na wrocławskim Rynku w Noc Sylwestrową czeka na nas moc niespodzianek. Po pierwsze zorganizowane będą dwie, a nie jak rokrocznie jedna scena muzyczna. Same występy muzyczne też będą niezwykłe, gdyż nie będzie na nich sławnych nazwisk. W tym roku bowiem Wrocław bawi się bez TVP.

Jak podaje „Gazeta Wrocławska” ten rok będzie wyjątkowy. Otóż tegoroczna Zabawa Sylwestrowa na Rynku nie odbędzie się pod patronatem Dwójki. Nie należy się jednak martwić. Za Sylwestrowe Szaleństwo we Wrocławiu odpowie Impart. Już wiadomo, że dwie scenach muzyczne, nazwane odpowiednio Mózgiem  (pl. Gołębim) i Sercem (pl. Solny),  zaszczycą występy zespołów i wokalistów lokalnych. Przestrzeń na której będzie odbywać się wrocławski Sylwester jest zostanie zorganizowana w ten sposób, iż sceny z jednej strony, a kamienice z drugiej stworzą wielką scenę klubową. Dodatkową atrakcją mają być wyświetlane na budynkach klipy, upamiętniające najważniejsze wydarzenia organizowane w ramach Europejskiej Stolicy Kultury. Całość rozpocznie się o godzinie 19 a zakończy o 1 w nocy.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Smerfy live on stage Wrocław

Smerfy live on stage - wspaniałe widowisko z mnóstwem atrakcji, nie tylko dla najmłodszych. Po olbrzymim sukcesie filmów SMERFY i...

Close