Kanał Rss
Content
Hustopeče – wiosenne święto wina i migdałowców
25 marca 2014

Migdałowe przysmaki i wyśmienite wino czekają na turystów, którzy pod koniec marca odwiedzą miasteczko Hustopeče leżące w samym sercu Moraw, w pobliżu Brna, słynące z winnic, sadów morelowych i migdałowych. Region należy do najcieplejszych w Czechach, panują więc tu idealne warunki do uprawy owoców. Znakomite miejsce dla miłośników wina i turystyki rowerowej – znajdziemy tu mnóstwo piwnic winnych i ścieżek rowerowych.

W sobotę 29 marca 2014 miasto zaprasza na trzecią edycję Święta Migdałowców i Wina. Na gości czekają przysmaki kuchni regionalnej, wyśmienite wino i ciekawy program kulturalny. Na jarmarku rzemieślnicznym będzie można zakupić regionalne wyroby.  Miłośnicy pieszych wędrówek wyborą się na spacer z przewodnikiem Ścieżką Migdałowców  do wieży widokowej. Przez cały dzień na turystów czekają piwniczki winne i restauracje serwujące specjalne migdałowe przysmaki. W programie znajdzie się także show kulinarne i konkurs o najlepszy przepis na migdałowy przysmak.

Wiecej informacji: www.hustopece.cz

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Spotkanie z Agnieszką Stein

21 marca o godzinie 17.30 w Mediatece (Wrocław, Plac Teatralny 5) odbędzie się spotkanie z Agnieszką Stein – psycholog dziecięcą,...

Close