Kanał Rss
Content
HandMade & Healthy
8 lipca 2013

Drodzy Wrocławianie, przyjezdni, kochani turyści już 24 lipca (środa) rozpocznie się we Wrocławiu weekend pod nazwą „ HandMade & Healthy” Do niedzieli 28. lipca na skwerze przy Kościele Marii Magdaleny przy ul. Szewskiej będziemy mogli korzystać z wszystkich atrakcji, jakie przygotowali dla nas organizatorzy.

Projekt jest odpowiedzią na wciąż rosnące zainteresowanie tematem zdrowego i zrównoważonego trybu życia. W ciągu pięciu dni (tj. 24-28.07) zamierzamy przedstawić Wrocławianom piękno i atuty regionalnego rękodzieła, przypomnieć zapomniane w dobie ulepszaczy smaku swojskie naturalne smaki, którymi raczyły Nas nasze babcie. Dlatego też głównym filarem przygotowywanego wydarzenia będzie ekologiczny jarmark, który jest najlepszym sposobem bezpośredniej konfrontacji zainteresowanych zdrowiem z lokalnymi producentami. W czasie eventu planowane są liczne szkolenia, spotkania z dietetykami orz z trenerami personalnymi.

Jak zapowiadają organizatorzy będzie to wydarzenie które może odmienić sposób patrzenia na codzienne życie. Na jarmarku będziemy mogli spróbować i zakupić produkty ekologiczne od lokalnych producentów, od dietetyków dowiemy się jak je spożywać z głową z kolei od trenerów jak zamienić pyszne specjały na energię i idealną sylwetkę, czego chcieć więcej ? Pamiętaj że zdrowie to nie magia a zrównoważony i przemyślany styl życia.

Na Jarmarku będziemy mogli skosztować między innymi pysznego pieczywa, świeżych wędlin, aromatycznych przypraw, osłodzić sobie dzień miodem prosto z pasieki, jeśli będziemy mieli ochotę oczywiście możemy u lokalnych producentów zakupić produkty i delektować się nimi w domowym zaciszu.

Zapraszamy w ostatnim tygodniu lipca na ul. Szewską we Wrocławiu, początek jarmarku w środę od godz: 12;00, do zobaczenia!

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Bezpłatne kursy komputerowe

Bezpłatne kursy obsługi komputera dla mieszkańców Wrocławia na poziomie: ECDL Start (podstawowym) lub ECDL Core (rozbudowanym). Projekt polega na szkoleniach...

Close