Kanał Rss
Content
Groźny spadający tynk
12 kwietnia 2017

W poniedziałek (10.04) po południu doszło do groźnej sytuacji na ulicy Piastowskiej we Wrocławiu. Spadający z balkonu tynk otarł się o ramię przechodzącej kobiety i odbił do wózka z 1,5 rocznym dzieckiem, który kobieta prowadziła. Nikomu nic się nie stało.

Na miejsce przyjechali strażacy. Zabezpieczyli teren taśmą i przekazali sprawę zarządcy budynku. Już kilkadziesiąt minut później, jak wynika z relacji pani Doroty, taśma leżała na ziemi. – Pod balkonem spacerowali niczego nieświadomi przechodnie, a to mogło się przecież powtórzyć. Byliśmy w administracji, ale zostaliśmy zlekceważeni. Ktoś może mieć znacznie mniej szczęścia niż my – denerwuje się pan Sebastian, mąż pani Doroty i ojciec dziewczynki.

Kamienicą zarządza Prywatny Zarząd Mieszkaniami Patron. Administrator budynku, Agnieszka Kryszałowicz zapewnia, że balkon zostanie zabezpieczony i naprawiony. Nie można jednak tego zrobić od razu. Konieczna jest zgoda wspólnoty mieszkaniowej oraz zebranie przez nią pieniędzy na remont.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Kup mieszkanie na wiosnę

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie tron internetowych? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży...

Close