Kanał Rss
Content
Groźny spadający tynk
12 kwietnia 2017

W poniedziałek (10.04) po południu doszło do groźnej sytuacji na ulicy Piastowskiej we Wrocławiu. Spadający z balkonu tynk otarł się o ramię przechodzącej kobiety i odbił do wózka z 1,5 rocznym dzieckiem, który kobieta prowadziła. Nikomu nic się nie stało.

Na miejsce przyjechali strażacy. Zabezpieczyli teren taśmą i przekazali sprawę zarządcy budynku. Już kilkadziesiąt minut później, jak wynika z relacji pani Doroty, taśma leżała na ziemi. – Pod balkonem spacerowali niczego nieświadomi przechodnie, a to mogło się przecież powtórzyć. Byliśmy w administracji, ale zostaliśmy zlekceważeni. Ktoś może mieć znacznie mniej szczęścia niż my – denerwuje się pan Sebastian, mąż pani Doroty i ojciec dziewczynki.

Kamienicą zarządza Prywatny Zarząd Mieszkaniami Patron. Administrator budynku, Agnieszka Kryszałowicz zapewnia, że balkon zostanie zabezpieczony i naprawiony. Nie można jednak tego zrobić od razu. Konieczna jest zgoda wspólnoty mieszkaniowej oraz zebranie przez nią pieniędzy na remont.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Kup mieszkanie na wiosnę

Szukasz mieszkania, ale przeraża Cię oglądanie setek podobnych do siebie tron internetowych? Nie masz czasu na odwiedzanie kolejnych biur sprzedaży...

Close