Kanał Rss
Content
Grill bez piwa?
11 kwietnia 2014

Razem z rozkwitem przyrody budzą sią do życia kolejne pomysły na zaadoptowanie miejsca jeśli nie na samym Stadionie Miejskim, to przynajmniej w jego najbliższym otoczeniu. Już teraz na polanie łączącej stadion z ulicą Legnicką powstaje miejsce, gdzie legalnie będzie można rozpalić grilla. Ta legalność nie dotyczy już napojów alkoholowych.

Polana będzie udostępniona bezplatnie wszystkim miłoścnikom jedzenia z rusztu i lubiącym przy tym wypoczywać na świeżym powietrzu. Chociaż polanie wiele brakuje do uroku znanego choćby z parku, to brak drzew rekompensuje w pewien sposób rzeka Ślęza.

Piwa – legalnie – można się będzie napić na esplanadzie stadionu, bo już jutro rusza tam  “Grill Bar Stadion”. Oprócz piwa, będzie można skorzystać również z bufetu. Co prawda  grill baru będzie połączony z grillowiskiem, ale tylko nazwą, bo piwo będzie można wypić tylko na esplanadzie.

Docelowo “Grill Bar Stadion” będzie czynny tylko w weekendy od g. 12 do 22, w tym w dni meczowe, ale wtedy skorzystanie z jego usług okaże się możliwe tylko dla posiadaczy ważnego biletu na mecz.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Pomoc dla Bohaterów

12 i 13 kwietnia odbędzie się I Kwesta Wielkanocna na rzecz akcji "Rodacy - Bohaterom". Wolontariusze, członkowie  i Zarząd działającego...

Close