Kanał Rss
Content
Grill bez piwa?
11 kwietnia 2014

Razem z rozkwitem przyrody budzą sią do życia kolejne pomysły na zaadoptowanie miejsca jeśli nie na samym Stadionie Miejskim, to przynajmniej w jego najbliższym otoczeniu. Już teraz na polanie łączącej stadion z ulicą Legnicką powstaje miejsce, gdzie legalnie będzie można rozpalić grilla. Ta legalność nie dotyczy już napojów alkoholowych.

Polana będzie udostępniona bezplatnie wszystkim miłoścnikom jedzenia z rusztu i lubiącym przy tym wypoczywać na świeżym powietrzu. Chociaż polanie wiele brakuje do uroku znanego choćby z parku, to brak drzew rekompensuje w pewien sposób rzeka Ślęza.

Piwa – legalnie – można się będzie napić na esplanadzie stadionu, bo już jutro rusza tam  ”Grill Bar Stadion”. Oprócz piwa, będzie można skorzystać również z bufetu. Co prawda  grill baru będzie połączony z grillowiskiem, ale tylko nazwą, bo piwo będzie można wypić tylko na esplanadzie.

Docelowo “Grill Bar Stadion” będzie czynny tylko w weekendy od g. 12 do 22, w tym w dni meczowe, ale wtedy skorzystanie z jego usług okaże się możliwe tylko dla posiadaczy ważnego biletu na mecz.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading ... Loading ...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

Tagi
E-prenumeratę wysyłamy z:
Zobacz poprzedni artykuł