Kanał Rss
Content
Gra Śląska nadal fatalna
17 grudnia 2015

Beznadziejnie grający w tym sezonie Śląsk Wrocław wydawał się łapać oddech po ostatnim zwycięstwie z Górnikiem Łęczna… ale tylko „wydawał się”.

WKS na własnym stadionie został pokonany przez I-ligowego Zawiszę Bydgoszcz, po meczu, którego jak się wydaje – (o zgrozo!) nie odpuszczono. Śląsk grał po prostu tak jak potrafił tego dnia, co skończyło się porażką 1:2 i odpadnięciem wrocławskiej drużyny z rozgrywek o puchar Polski. Wszystkie bramki w spotkaniu padły w ciągu ośmiu minut – od 69′ do 77′ minuty meczu. Lewicki trafił, Biliński wyrównał – po czym zwycięskiego gola zdobył Drygas. Kibice nie omieszkali dobitnie wytknąć piłkarzom brak ich kompetencji zawodniczych… i trudno się zagorzałym fanom Śląska, którzy w niewielkiej liczbie stawili się na stadionie, w tej sytuacji dziwić.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)