Kanał Rss
Content
Głosowanie w akcji charytatywnej
17 października 2017

MEDIAMARKT dla wrocławskich organizacji społecznych –  18 października we Wrocławiu nastąpi otwarcie sklepu MediaMarkt. Rozpoczynając działalność, nowy sklep zadba o potrzeby lokalnej społeczności. Sieć przekaże trzem wrocławskim organizacjom społecznym sprzęt o wartości 10 000 zł. Wybór organizacji, która najbardziej potrzebuje wsparcia, MediaMarkt oddaje w ręce mieszkańców.

Informacja prasowa:

– Zaangażowanie w dzaiałalność społeczną to niezwykle istotny filar aktywności MediaMarkt od początku istnienia sieci w Polsce – mówi Artur Milewicz, Kierownik MediaMarkt we Wrocławiu. – Otwierając nowy sklep chcemy aktywnie uczestniczyć w życiu okolicznych mieszkańców i wspierać ich w najpilniejszych potrzebach.

MediaMarkt wspiera organizacje społeczne działające w każdej miejscowości, w której otwierany jest nowy sklep. Podobnie będzie we Wrocławiu – firma przekaże trzem lokalnym organizacjom nowoczesny sprzęt elektroniczny o łącznej wartości 10 000 złotych. Wybór tej, która najbardziej potrzebuje wsparcia, MediaMarkt oddaje mieszkańcom. Podobne akcje zostały przeprowadzone w Żorach, Piasecznie, Gliwicach, Włocławku i Krośnie.

– Wierzymy, że mieszkańcy miasta najlepiej wiedzą, komu powinniśmy pomóc w ramach naszej akcji charytatywnej – mówi Artur Milewicz, kierownik MediaMarkt we Wrocławiu. – Wytypowaliśmy trzy organizacje działające na rzecz społeczności lokalnej i prosimy o oddanie głosu na jedną z nich. Gorąco zachęcam do udziału w naszej akcji.

Do akcji zostały wytypowane następujące organizacje:

Stowarzyszenie Pomocy „ISKIERKA” – pomaga dzieciom, młodzieży i rodzinom w trudnej sytuacji materialnej, życiowej lub wychowawczej. Udziela specjalistycznej pomocy pedagogicznej, psychologicznej, terapeutycznej, organizuje dzieciom i młodzieży czas wolny, pomoc w nauce oraz wsparcie socjalne.

Stowarzyszenie „OSTOJA” na Rzecz Osób z Niepełnosprawnościami – prowadzi działalność na rzecz dzieci i młodzieży niepełnosprawnej i ich rodzin. Realizuje programy skierowane głównie do rodzin znajdujących się w najcięższych warunkach bytowych.
Stowarzyszenie Rodziców i Przyjaciół Dzieci z Wadą Słuchu „ORATOR” – jego misją jest poprawa jakości życia rodzin dzieci z wadą słuchu i dysfunkcją w komunikacji. Realizuje ją poprzez szeroko rozumiane wsparcie dla dzieci z wadą słuchu i ich rodzin, m.in. autorskie programy terapii i rehabilitacji, utworzenie pierwszego w Polsce ośrodka z grupową terapią dla dzieci.

Głosowanie będzie się odbywało w nowym sklepie MediaMarkt we Wrocławiu, zlokalizowanym w centrum handlowym Wroclavia. Głos można oddać wrzucając żeton, otrzymany przy dokonaniu zakupu od kasjera, do urny z nazwą wybranej organizacji. Ta, która uzyska największą liczbę głosów, otrzyma sprzęt o wartości 8 000 zł, a każda z dwóch pozostałych – sprzęt o wartości 1 000 zł. Organizacje same wybiorą sprzęt z oferty MediaMarkt, który będzie dla nich najbardziej przydatny.

Głosowanie rozpocznie się 18 października – w dniu otwarcia sklepu i potrwa do 18 listopada. Wynik głosowania zostanie zaprezentowany w sklepie 27 listopada.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Read previous post:
Raj dla opornych

Ulubieńcy publiczności Karol i Barbara (Mirosław Baka i Dorota Kolak) z „Seksu dla opornych”, kilka lat później. Tym razem uczą...

Close