Kanał Rss
Content
Franczyza wystawia się na targach
2 października 2012

Wkrótce ruszy dziesiąta edycja Targów Franczyzy. Setka sieci franczyzowych spróbuje przekonać zwiedzających, że ich biznes jest najlepszy.

 

W dniach 18-20 października w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Targi Franczyzy. Największe tego typu wydarzenie branżowe w Europie Środkowo-Wschodniej ściągnie 100 wystawców i 7 tys. odwiedzających. Franczyzodawcy prezentujący swój biznes będą mieli do dyspozycji 1000 m2.

Równolegle do imprezy odbywa się forum edukacyjne, na którym prelegenci – eksperci w dziedzinach związanych z założeniem i prowadzeniem firmy – dadzą wskazówki przyszłym przedsiębiorcom, jakich błędów unikać przy wyborze sieci franczyzowej, gdzie uzyskać dofinansowanie i jak sprawdzić opłacalność biznesu. Targi wspierają swoim patronatem Ministerstwo Gospodarki, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Marszałek Województwa Mazowieckiego i Polska Organizacja Franczyzodawców.

Wystawcami na dziesiątej edycji Targów Franczyzy będą firmy z niemal wszystkich branż. Najliczniej reprezentowana będzie gastronomia (m.in. Piwiarnia Warki, McDonald’s, Biesiadowo, Sphinx), branża spożywcza (Intermarché, Carrefour, Simply Market, Manufaktoria) i finanse (BZ WBK, Axa, Impero Finanse). Nie zabraknie również firm odzieżowych, kosmetycznych, edukacyjnych i z artykułami zdrowotnymi. Lista wystawców znajduje się na stronie Franczyza.pl.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Rowerzyści mają nowy przejazd

Dobra wiadomość dla wszystkich jeżdżących rowerami. Od wczoraj (1.09) mogą korzystać z nowo powstałego przejazdu na skrzyżowaniu przy ulicy Powstańców...

Close