Kanał Rss
Content
Festiwal Yorków opanuje Wrocław
25 marca 2014

Już 6 kwietnia w godz. 14-18 w Arkadach Wrocławskich odbędzie się Festiwal Yorków. To prawdziwe święto dla miłośników i właścicieli psów rasy yorkshire terrier oraz ich podopiecznych. W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad specjalistów ds. zdrowego żywienia, lekarza weterynarii, behawiorysty zwierzęcego oraz groomera. Wśród licznych atrakcji przewidziano także m.in. profesjonalne pokazy sprawności yorków na torze agility oraz konkursy z nagrodami.

Wykwalifikowani trenerzy udowodnią, że yorki to bardzo sprawna, inteligentna i wysportowana rasa. Będzie można obejrzeć pokaz psich umiejętności agility w ich wykonaniu, a następnie każdy właściciel będzie mógł przeprowadzić swojego ulubieńca przez ten tor przeszkód. Podczas Festiwalu Yorków rozstrzygnięty zostanie także konkurs „Ja i mój York”, podczas którego zaprezentuje się 20 wyjątkowych duetów wyłonionych w kwalifikacjach online (zarejestrować można się od 12 marca pod adresem www.royal-canin.pl/festiwalyorkow/konkurs). Warto odświeżyć sobie także wiedzę z zakresu zdrowia, żywienia i pielęgnacji yorków. Podczas imprezy będzie ona wyjątkowo premiowana w licznych konkursach, w których  do zdobycia będą produkty i gadżety specjalnie dedykowane rasie yorkshire terrier. Uczestnicy będą mogli także otrzymać niezwykłą pamiątkę w postaci profesjonalnego zdjęcia ze swoim psem wykonanego na gwiazdorskim tle festiwalowym.

Wydarzenie będzie okazją do aktywnego spędzenia czasu ze swoim czworonogiem,  a także świętowania i integracji dla całej społeczności właścicieli i miłośników rasy yorkshire terrier.

Udział w festiwalu jest bezpłatny.

Wrocławska edycja jest pierwszą imprezą w ramach Festiwalu Yorków, który w tym roku będzie miał charakter ogólnopolski i obejmie cztery miasta: Wrocław (6 kwietnia, Arkady Wrocławskie), Gdynia (13 kwietnia, CH Riviera), Katowice (11 maja, Silesia City Center) oraz Poznań (18 maja, King Cross Marcelin).

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Hustopeče – wiosenne święto wina i migdałowców

Migdałowe przysmaki i wyśmienite wino czekają na turystów, którzy pod koniec marca odwiedzą miasteczko Hustopeče leżące w samym sercu Moraw,...

Close