Kanał Rss
Content
Festiwal piwny w Pradze
6 maja 2014

Maj jest w Czechach miesiącem imprez gastronomicznych, które gromadzą miłośników trunków i czeskiej kuchni. Piwosze znajdą swój azyl w Pradze w  drugiej połowie maja. Od 15 do 31.05.2014 na terenie parku Letenské sady odbędzie się siódma edycja Czeskiego Festiwalu Piwnego.

Podczas imprezy goście będą mogli spróbować  ponad stu marek piwa pochodzących z małych i średnich browarów czeskich. Na smakoszy czekają specjały gastronomiczne przygotowane przez czeskich kucharzy, rzeźników i piekarzy. Do dyspozycji gości będą cztery tysiące miejsc siedzących w wielkim namiocie i obsługa w strojach ludowych.  Program urozmaicą wystąpienia muzyczne oraz weekendowe imprezy do samego rana.

W tym roku po raz pierwszy impreza odbędzie się na terenie parku Letenské sady. W dni powszednie do godziny 14 wstęp na festiwal będzie bezpłatny, od godz. 14 i w weekendy za wstęp zapłacimy 90 koron za osobę (ok. 13 zł). Tegoroczną nowością jest Karta Piwna, którą posłuży jako waluta za piwo i przysmaki. Kartę będzie można nabyć na miejscu.

Więcej o imprezie: www.ceskypivnifestival.cz

 

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Weekend na eko

VII Kiermasz Żywności Ekologicznej i XX Kiermasz Ogrodniczy to dwie okazje, by uczynić własne życie bardziej zielonym. Obie imprezy już...

Close