Kanał Rss
Content
“Fast food to nie sposób na codzienne odżywianie”
20 sierpnia 2019

Wywiadu udziela Małgorzata Rutkowska, właścicielka Makaroniarni Margot

Redaktor: Skąd pomysł na biznes?

Małgorzata Rutkowska: Pomysł zrodził się z doświadczenia, podróży, obserwacji życia codziennego. Żyjemy w biegu, a fast food to nie sposób na codzienne odżywianie, dlatego postanowiliśmy stworzyć miejsce jak „u mamy w kuchni” czyli dla maluchów i ich mam, dla osób uczących się i żyjących w pośpiechu i dla osób starszych, schorowanych, którzy nie mają siły gotować i robić zakupów.

Redaktor: Co mają Państwo w swojej ofercie?

Małgorzata Rutkowska: Nasz asortyment to prawdziwe domowe zupy, codziennie jedno danie mięsne- takie z ziemniakami i surówką. Pierogi sezonowe i te tradycyjne ruskie, z mięsem, że szpinakiem. Ręcznie robione z cieniutkim ciastem Zapomniany już ryż z jabłkami i cynamonem i naleśniki smażone na bieżąco z serem lub owocami. Oczywiście, jak przystało na makaroniarnię, główną ofertą są makarony z sosami z własnych receptur bez konserwantów i gotowych dodatków. Wszystko stworzyłam sama-na potrzeby lokalu.

Redaktor: Czym różni się Państwa makaroniarnia od innych?

Małgorzata Rutkowska: Serwujemy makarony pszenne, razowe, ryżowe, pełnoziarniste i oczywiście bezglutenowe. Sosy też są bezglutenowe by klient na takiej diecie mógł bezpiecznie się u nas pożywić.

Redaktor: Kto zazwyczaj jest Państwa klientem i co daje Państwu największą energię do pracy?

Małgorzata Rutkowska: Mimo, że nasz lokal jest malutki jego codziennymi gośćmi są ludzie wszystkich grup społecznych i zawodowych. 13 lipca obchodziliśmy 3 lata działalności i jak co roku w6ystawilismy księgę pamiątkową do wpisów. Jest w niej wiele informacji jak postrzegają nas goście i wszystkie te wpisy dają nam energię do dalszej pracy. Pokazują, że to co stworzyliśmy ma sens i wszyscy czują się u nas jak w domu u mamy w kuchni. Cenią atmosferę tu panująca i jest to widoczne w każdym wpisie, że nie przychodzą anonimowo napełnić brzucha, tylko przychodzą bo chcą i czują się tu dobrze. Dziś już nie wyobrażają sobie jak to było bez Makaroniarni Margot.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Oddanych głosów: 1 , Średnia: 5.00 na 5.00)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Długo oczekiwane inwestycje!

Jest podpisana kolejna umowa na bardzo długo wyczekiwaną inwestycję budowy tramwaju na Nowy Dwór. Tym razem zakontraktowano budowę blisko 160-metrowego...

Close