Kanał Rss
Content
Eco Day
8 marca 2013

Eco_plakat2

Naturalnie i niebanalnie, czyli EKO DAY we Wrocławiu

 

Nauka gotowania pod okiem mistrzów, darmowe degustacje lokalnych wyrobów i gra miejska na Placu Solnym – rusza EKO DAY 2012. Impreza potrwa od 3 do 5 sierpnia.

 

W trakcie tych 3 dni wrocławianie będą mogli poznać tajniki ekologicznej kuchni i zasmakować w  naturalnych wyrobach przygotowanych przez wystawców z całej Polski. Na środku Placu Solnego rozstawiony zostanie stół, przy którym zawodowi kucharze uczyć będą, jak przyrządzać zdrowe i smaczne posiłki – bez konserwantów i glutenu. Na imprezie ma pojawić się nawet jeden z polskich mistrzów kuchni – natomiast jego nazwisko do tej pory pozostaje tajemnicą.

 

EKO DAY to jednak nie tylko żywność. – Na jarmarku będzie można kupić także rękodzieła wykonane przez lokalnych artystów – mówi Rafał Kuryło ze Stowarzyszenia “Lubię Wrocław”, organizatora imprezy. – Zadbaliśmy również o szereg innych atrakcji, takich jak warsztaty lepienia garnków czy wyrabiania naturalnego mydła. Jednym z głównych punktów programu będzie też gra miejska, w której drużyny zmierzą się w “ekologicznych” konkurencjach.

Sierpniowy EKO DAY to nie pierwsza tego typu impreza we Wrocławiu i na pewno nie ostatnia.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Franczyza MoneyCon Wrocław 2013

Firma SW Konferencje działa na rynku już 15 lat. Uczestnikom swoich Konferencji staramy się dostarczać usługi najwyższej jakości. Wychodząc naprzeciw...

Close