Kanał Rss
Content
Dziś Masa Krytyczna
30 maja 2014

O g. 18 na pl. Bema zaroi się od rowerzystów. Całe zamieszanie będzie spowodowane comiesięcznym przejazdem przez Wrocław Masy Krytycznej. Trasa przejazdu kolumny rowerzystów zabezpieczanych przez policję potrwa około godziny i zakończy się na ulicy Wita Stwosza.

Wrocławska Masa Krytyczna zakończy trasę o 19:00 w galerii Awangarda – BWA Wrocław, gdzie nastąpi wielkie otwarcie 4. Międzynarodowego Biennale Sztuki Zewnętrznej OUT OF STH oraz wernisaż wystawy sztuki rowerowej “Velodream”. Wystawa
zaprezentuje ponad 30 twórców z całego świata, którzy pokażą wyjątkowe i pełne futurystycznych wizji projekty stworzone z rowerów czy też nimi zainspirowane. Na otwarciu odbędzie się również performens Włocha Luca Battistona, który zaprezentuje sound system na tricyklu, oraz koncert Night Marks Electric Trio LIVE. Ten wieczór zapowiada się jako mocne połączenie sztuki i rowerów.

Masy Krytyczne odbywają się w ostatni piątek miesiąca w wielu miastach na całym świecie.

Głównym celem Wrocławskiej Masy Krytycznej jest wywieranie presji społecznej na innych użytkownikach dróg, aby traktowali oni rowerzystów jak równoprawnych uczestników ruchu i użytkowników przestrzeni publicznej.

Mapa przejazdu:

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Przelewa się we Wrocławiu

Wczorajsza gwałtowana burza i ulewa po godz. 15.30 spowodowała czasowe przerwy w ruchu na kilku odcinkach kolejowych m.in. relacji Wrocław...

Close