Kanał Rss
Content
Dzień Sportu i VI Olimpiada „Asy Zdrowia” już 7 czerwca!
22 maja 2017

Już 7 czerwca 2017 r. w Hali Stulecia uczniowie wrocławskich szkół będą mieli możliwość wzięcia udziału w obchodach Dnia Sportu połączonego z VI Olimpiadą „Asy Zdrowia”!

Do udziału w VI Olimpiadzie „Asy Zdrowia” zaproszeni są uczniiowie szkół gimnazjalnych. Uczestnicy będą mieli możliwość rywalizowania w 10 dyscyplinach sportowych: street soccer, koszykówka, przeciąganie liny, dwa ognie, tchoukball, unihokej, bule sumo, ringo oraz ergowiosła. Przygotowano też mnóstwo dodatkowych atrakcji: quizy żywieniowe, gry planszowe i edukacyjne, treningi sztuk walki czy naukę akrobacji. Tegoroczną nowością dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych będzie Gra terenowa „Orientuj się na sportowo”. Gra rozpocznie się od krótkiego treningu, podczas którego trenerzy wytłumaczą, jak prawidłowo czytać mapę oraz zapoznają uczestników z obowiązującymi zasadami. Odbędą się dwie tury gry – pierwsza od 9.00 do 11.00, druga od 11.00 do 13.00.
Na najbardziej aktywnych i zaangażowanych uczestników Dnia Sportu czekają atrakcyjne nagrody. Wszystkie szkoły gimnazjalne i ponadgimnazjalne zainteresowane udziałem w Dniu Sportu zgłaszane są na Olimpiadę przez nauczycieli reprezentujących daną szkołę poprzez wypełnienie internetowego formularza. Zapisy na Olimpiadę trwają do 29 maja 2017 r.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Wiele korzyści z wałów nad Widawą

Budowa obwałowań Widawy to projekt, który przede wszystkim ochroni mieszkańców Wrocławia przed powodzią. Ale nie tylko. Nowe tereny rekreacyjne i...

Close