Kanał Rss
Content
Dwudniowe zaproszenia dla dwóch osób w Karpaczu-konkurs rozstrzygnięty, w maju kolejna edycja, może teraz się uda
6 maja 2012

Tego jeszcze w „Słowie Wrocławian” nie było! Drodzy Czytelnicy, czy nie myśleliście o wiosennym wyjeździe w ustronną, górską okolicę, aby odpocząć chociaż na kilka dni od pośpiechu, natłoku zajęć i zmęczenia pracą? Jeśli tak, to macie właśnie okazję wygrać dwudniowy pobyt w rezydencji Apollo lub Hotelu Majestic w Karpaczu – miejscowości, która jest jednym z najbardziej znanych ośrodków turystycznych w Polsce.

Żart? Bynajmniej! Wystarczy, że z papierowego egzemplarza „Słowa Wrocławian” wytniecie specjalny kupon i prześlecie go na adres naszej redakcji: MAGNES MEDIA, ul. Karola Miarki 6-10/44, 50-306 Wrocław. W dniu 4 maja 2012 roku  wyłonimy dwie pary szczęśliwców. Dwie pary, bo oczywiście chodzi o pobyt dla dwóch osób. Każda para otrzyma voucher, który będzie można wykorzystać w pasującym jej terminie.

Przewidziane są dwa noclegi w eleganckim pokoju, a także śniadania i możliwość skorzystania z sauny. Jeśli więc chcecie „gdzieś się wyrwać”, to nie zwlekajcie, bierzcie do rąk nożyczki i… wysyłajcie zgłoszenie do konkursu!

***

Komfortowy, trzygwiazdkowy Hotel Majestic usytuowany jest w spokojnej części miasta, przy głównej ulicy Karpacza, blisko wychodzących w Karkonosze szlaków turystycznych. Duże, przestronne pokoje wyposażone są w łazienki, TV SAT i bezprzewodowy internet. Hotel Majestic oferuje także swoim Gościom relaks, odprężenie i chwile przyjemności w Gabinetach SPA.

*

Rezydencja “Apollo” jest obiektem z końca XIX wieku, co sprawia, że łączy ona w sobie styl i wysoki standard. Obiekt położony jest w cichej dzielnicy nieopodal szlaków Biały Jar, które prowadzą do najpiękniejszych zakątków Karkonoszy.

Zwyciężczyniami  zostały Pani Aneta Kala i Pani Barbara Woźniakowska. Serdecznie gratulujemy.

  Pani Aneta Kala z nagrodą.

Czytelniczka  Pani Barbara Woźniakowska z synem Maciejem. Pani Barbara planuje pobyt w Karpaczu z dwoma noclegami spędzić razem z mężem.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Teatr Sztampa prezentuje: “Mieszczanin szlachcicem”

Spektakl, który pojawi się na deskach SZTAMPY tylko raz! Tylko w jeden weekend - powiew innej epoki! Absolutnie wyjątkowa pozycja...

Close