Kanał Rss
Content
Dutkiewicz kontra Stachowiak-Różecka
17 listopada 2014

Walka o miejsce na fotelu prezydenckim  wciąż trwa! W drugiej turze wyborów, obecny włodarz Wrocławia – Rafał Dutkiewicz, powalczy z Mirosławą Stachowiak-Różecką.

 

Nic nie zostało jeszcze przesądzone. Rafał Dutkiewicz, pełniący funkcję prezydenta Wrocławia przez ostatnie 12 lat, będzie musiał powalczyć o kolejną kadencję z kandydatką PiS, Mirosławą Stachowiak-Różecką. Dutkiewicz wygrał z nią w pierwszej turze o 24,8 punktów procentowych.

 

Stachowiak-Różecka stawia w swojej kampanii przede wszystkim na dobro mieszkańców Wrocławia i poprawę standardu ich życia. Chce m.in. wprowadzić bezpłatną komunikację zbiorową, rozbudować linie tramwajowe, wybudować nowe trasy rowerowe i baseny przy szkołach.

 

Rafał Dutkiewicz zapowiada natomiast wybudowanie nowych szkół, przedszkoli i żłobków oraz powstanie wyczekiwanej obwodnicy Leśnicy i alei Wielkiej Wyspy. Chce rozbudować system ścieżek rowerowych i przez zamontowanie klimatyzacji, zwiększyć komfort w transporcie publicznym.

 

Druga tura wyborów, w której wszystko zostanie rozstrzygnięte, odbędzie się 30 listopada w godz. 7-21.

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Targi KAMIEŃ 2014 już za nami!

Wybuchy wulkanu, „uczniowie Michała Anioła” na żywo, oraz profesjonalne aranżacje z wykorzystaniem kamienia naturalnego. To tylko niektóre z atrakcji targów KAMIEŃ...

Close