Kanał Rss
Content
Dopethrone i Huata na jedynym koncercie w Polsce!
23 maja 2013

Wbrew wcześniejszym sprzecznym informacjom pod koniec maja we Wrocławiu zagra jednak kanadyjski zespół Dopethrone. Koncert odbędzie się, nie jak wcześniej zapowiadano w klubie Obserwatorium, a w miejscowym Carpe Diem. Kapeli towarzyszyć będzie francuska kapela Huata.

29 maja fani doom metalu będą mieć swoje świeto. Tego dnia we Wrocławiu koncert da kanadyjska formacja Dopethrone, która niedawno wyruszyła na europejskie tournee. Kanadyjczycy scenę wszystkich koncertów na trasie dzielić będą z francuskim kolektywem Huata – podobnie będzie we Wrocławiu. Zespoły zagrają w środę – 29 maja – w klubie Carpe Diem, a całość wystartuje o godzinie 20:05. Cena biletów to 20 zł. Będzie je można zakupić w klubie w dniu koncertu.

Dopethrone powstał w 2008 roku w Montrealu. Rok później ukazała się ich płyta „Demonsmoke”, w 2011 „Dark Fall”, a w 2012 krążek nazwany po prostu „III”. Zespół łączy w swojej muzyce ponurość balck metalu, niezłomność nowoorleańskiego sludgu i ciężar doom metalu. Riffy są tłuste i niszczące. Sami muzycy mówią o sobie, że należą do najcięższych kapel grających obecnie w Kanadzie.

Więcej informacji na temat koncertu na profilu organizatora www.facebook.com/desertcarnival oraz www.desertcarnival.pl

SłabyŚredniDobryBardzo dobrySuper! (Brak głosów! Bądź pierwszy)
Loading...

Polecane artykuły
Reklama
Newsletter
Chcesz być na bieżąco?

E-prenumeratę wysyłamy z:
Read previous post:
Niewielki przedpokój

Wielu z nas para się problemem wynikającym z tego, że mamy maleńkie przedpokoje. Przecież  aż się prosi, żeby to pomieszczenie...

Close